Monika Kołakowska - poznajcie dziewczynę Sylwestra Wardęgi

przejdź do komentarzy

Figura idealna. Nie bez przyczyny.

sylwester wardęga sylwester wardęga/© KAPiF
Po tym jak jego słynny prank z psem - pająkiem przyniósł Sylwestrowi Wardędze spory zastrzyk pieniędzy, youtuber postanowił zmienić nieco spektrum swych zainteresowań. Zajął się treningami i stylem życia. Jak powiedział w jednym z wywiadów, ta dziedzina jest przez niego traktowana jako perspektywiczna i interesująca.

szczególnie interesująca może być dzięki temu, że Wardęga bada nowy grunt z piękną dziewczyną u boku. To Monika Kołakowska, która również jest youtuberką. Monika wrzuca na swoje konto filmy instruktażowe z ćwiczeniami. Pokazuje, jak wyrzeźbić ładny brzuch, jak wysmuklić nogi czy zadbać o plecy.

Monika i Sylwester spędzają razem czas, a wspólne fotki pokazują na Instagramie. Może niedługo zaczną pokazywać wspólne treningi - zupełnie tak jak Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis?


Madmax @sawardega

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 💋Monika Kolakowska (@monikolakowska)Nowe piękne cudo idealne do ćwiczeń :) dodaje mocy superbohatera :) 💪 #batgirl #fitness #undiz #crossfit

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 💋Monika Kolakowska (@monikolakowska)Fota z siłowni zawsze spoko 👍 #czasniezmarnowany

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 💋Monika Kolakowska (@monikolakowska)Dzieci się bawią

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 💋Monika Kolakowska (@monikolakowska)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!