Monika Mrozowska zdradziła szczegóły swojego ślubu

przejdź do komentarzy

Zaręczyny były nietypowe.

monika mrozowska monika mrozowska/KAPiF
Wszyscy z niecierpliwością czekali na ślub Dody i Emila Haidara. Niestety, związek się już rozpadł. Sporo mówi się też o ceremonii Agnieszki Szulim z Piotrem Starakiem. Kto wie, może to Natalia Siwiec pierwsza założy suknię ślubną? A może będzie to Monika Mrozowska (35 l.)?

Monika od 3 lat spotyka się z Sebastianem Jaworskim, z którym ma 15-miesięcznego synka. Zakochani planują ceremonię. Monika zdradziła w rozmowie z Fleszem szczegóły z tego wielkiego dnia:

Znalazłam tam przepiękny stary zamek, idealny na uroczystość plenerową. Choć ostatnio myśleliśmy też o prawdziwym wiejskim weselu na działce (...). Nasi goście na pewno będą mogli liczyć na dobrego DJ-a, tańce do białego rana i... pannę młodą w dwóch kreacjach, eleganckiej i wygodnej.


Zakochani mieli też nietypowe zaręczyny:

- Nie spodziewałam się pierścionka. Z reguły o rękę prosi się w romantycznych okolicznościach przyrody albo chociaż sprzyjających warunkach. Ja swój dostałam, gdy… rozwieszałam pranie. Wtedy Sebastian podszedł do mnie z pudełeczkiem. Powiedział, że ma dla mnie prezent, bo ma zamiar poprosić mnie o rękę. I tyle!.


Morozowska powiedziała "tak" dopiero po dwóch dniach.

Życzymy wszystkiego dobrego!


 


Monika Mrozowska zdradziła szczegóły swojego ślubu

Monika Mrozowska zdradziła szczegóły swojego ślubu

Monika Mrozowska zdradziła szczegóły swojego ślubu

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!