Monika Olejnik dołączyła do drwin z Jarosława Kuźniara

przejdź do komentarzy

Ją też dziennikarz nazwie internetowym analfabetą?

monika olejnik monika olejnik/© KAPiF
Od kilku dni w internecie trwa akcja szydzenia z zachowań, do których w rozmowie z Grazią przyznał się Jarosław Kuźniar. Przypomnijmy, że dziennikarz TVN24, który jest od pewnego czasu podróżnikiem, wyznał, że podczas pobytu w USA oddaje używane rzeczy, z których nie chce już korzystać, do sklepu tłumacząc, że nie odpowiadały mu.

Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało - oświadczył Kuźniar.


Ta wypowiedź sprawiła, że na Twitterze powstała grupa postów sygnowanych hasztagiem #sekretykuźniara, pod którą wylądowały setki haseł kpiących z Kuźniara. Niektóre były naprawdę dotkliwe.

Kuźniar, który jest teraz na Syberii, odpowiedział swoim krytykom na blogu:

Jeśli chcesz wytrwać w tej bardzo monotonnej podróży silny, musisz lekceważyć smutek większości wschodnich pasażerów. Niezwykle cenne doświadczenie w dniu, w którym jad internetowych analfabetów znów bulgocze. Spływacie po mnie.


Na temat zachowania Kuźniara wypowiedziała się też Karolina Korwin-Piotrowska, która stwierdziła, że Kuźniar nie jest biedny, więc tego typu zachowania raczej mu nie przystoją.

Również Monika Olejnik włączyła się do dyskusji:

Mam fajną kurtkę. Założyłam kilka razy, chyba czas ją oddać do sklepu - napisała na Facebooku obok zdjęcia stylówki ze srebrną kurtką w roli głównej.


Ciekawe czy i ją dziennikarz wrzuci do "jednego worka" z "internetowymi analfabetami"?Post użytkownika Monika Olejnik.


Post użytkownika Kozaczek.pl.


Monika Olejnik dołączyła do drwin z Kuźniara

Monika Olejnik dołączyła do drwin z Kuźniara

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!