Monika Pietrasińska odpowiada hejterom! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Wiecie, że spóźniła się na własny ślub?

monika pietrasińska monika pietrasińska/KAPiF
W polskim show biznesie co rusz pojawiają się gwiazdy i gwiazdeczki, które wzbudzają mnóstwo emocji. Ostatnio bardzo głośno było o Luxurii Astaroth, która była gościem Kuby Wojewódzkiego. Jak odpowiedziała na falę krytyki? Zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie z wystawionym środkowym palcem. Uroczo... Mocno negowana na salonach jest też Monika Pietrasińska. Agencja Newseria Lifestyle zapytała, ją właśnie o to, jak reaguje na hejty:

– Nie przejmuję się krytyką, zwłaszcza tą mało konstruktywną, a raczej wynikającą z głupoty nadawcy. Wchodząc do show-biznesu liczyłam się z tym. Nie jestem więc zaskoczona. Dziwi mnie jedynie, że jestem tak świetnie przygotowana na tę falę krytyki, która wylewa się z ust Polaków. I to już się nie zmieni. Apeluję do wszystkich, którzy chcieliby kiedykolwiek wejść do show-biznesu: trzeba mieć naprawdę twardy tyłek.


Przy okazji modelka przyznała się do swojej największej wady. Nie jest to lenistwo, jak w przypadku Luxurii, ale spóźnianie się. Monika spóźniła się nawet na własny ślub:

– Spóźniam się wszędzie, nawet na własny ślub. Przy moim „ADHD”, nawet kiedy siedzę sama w domu, zawsze znajdzie się coś, co odwróci moją uwagę od obecnego zajęcia. Moi przyjaciele, nawet mój fryzjer, po prostu umawiają się ze mną godzinę przed faktycznym czasem spotkania.


Dobry pomysł?
 
Monika Pietrasińska odpowiada hejterom! (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!