Morderczyni rodziców chłopaka odpowie nie tylko za zabójstwo

przejdź do komentarzy

Zuzanna M. miała "obcować płciowo z nieletnią".

zuzanna m zuzanna m/Dziennik Wschodni zrzut ekranu
Ta zbrodnia nie schodzi z pierwszych stron gazet. W nocy 13 grudnia w Białej Podlaskiej we własnym domu zamordowane zostało małżeństwo. Do zabójstwa przyznał się syn ofiar i jego dziewczyna. Licealiści zabili rodziców Kamila N. zadając im kilkanaście ciosów trzema nożami.

Media wskazywały, że rodzice chłopaka nie akceptowali jego związku z dziewczyną.

Czytajcie: SZOK. Na FB podejrzewanej o morderstwo Zuzanny M. koszmarne zdjęcia - od 18 lat!

Jak podaje Dziennik Wschodni, jest już akt oskarżenia wobec Zuzanny M., która wraz ze swoim chłopakiem przyznała się do zabicia jego rodziców. Okazuje się, że w tej bulwersującej sprawie pojawiły się nowe okoliczności, które dodatkowo obciążą oskarżoną.

Licealistce postawiono dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy morderstwa, drugi - regularnego uprawiania seksu przez oskarżoną z nieletnią dziewczyną, ówczesną partnerką "poetki".

- W 2013 roku Zuzanna M. doprowadziła małoletnią poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego i innych czynności seksualnych - powiedziała dziennikarzom Beata Syk-Janowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.


Zuzanna M. będzie też odpowiadać przed sądem za częstowanie nieletnich marihuaną. Prawdopodobnie wśród osób, które zażywały narkotyki rozprowadzane przez oskarżoną, był też jej chłopak, Kamil N..

Cały artykuł przeczytacie tutaj.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!