Morgan Freeman spał z własną wnuczką!

przejdź do komentarzy

Zaczął ją molestować, kiedy była nastolatką.

morgan freeman morgan freeman/ © PR Photos
The National Enquirer dotarł do informacji, które mogą całkowicie zburzyć pozytywny medialny wizerunek znanego aktora, Morgana Freemana.

Zdaniem gazety 72-letni zdobywca Oscara miał w przeszłości długoletni związek seksualny z wnuczką, która była adoptowaną córką jego byłej żony.

Ponoć Freeman "dobierał się" do 27-letniej obecnie kobiety, kiedy ta była jeszcze nastolatką.

Pijany aktor usiłował uwieść E'Denę Hines, którą znał od kiedy była niemowlakiem - po rodzinnej kolacji. Miało to miejsce w późnych latach 90. Dziewczynie udało się uniknąć gwałtu, ale - jak twierdzi - "dziadek" zmusił ją później do stosunku w jednym z kalifornijskich hoteli. Dziewczyna sypiała z nim później wielokrotnie, aż wyznała wszystko swojej babce, czyli żonie Freemana.

To już drugi skandal gwiazdora. Wcześniej okazało się, że spowodował wypadek samochodowy. W samochodzie jechała z nim jego kochanka. Okazało się wówczas, że Freeman regularnie zdradzał swoją żonę.

On i jego przybrana wnuczka nie byli oczywiście spokrewnieni, ale sam fakt podobnego zainteresowania członkiem swojej rodziny budzi słuszne obrzydzenie. Tym bardziej, gdy ten ktoś ma zaledwie kilkanaście lat.
 

Morgan Freeman z wnuczką na premierze filmu Mroczny Rycerz; po gali miał zabrać ją do hotelu, gdzie razem spędzili noc

Mogran Freeman molestował własną wnuczkę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 16-04-17, 19:16 cytuj
    Pomijam na moment fakt o tym stosunku do tej dziewzynki...Od kiedy przybrana órka żony jest dla jej partnera wnuzka ??? Ktoś kto to pisał jest idiotą .
    Nie masz konta? Zarejestruj się!