Mucha kupuje karkówkę, Chylińska słucha zdartej kasety

przejdź do komentarzy

Czyli - świąteczne klimaty gwiazd.

doda doda/© KAPiF
Gwiazdy to też ludzie i święta spędzają jak każdy normalny zjadacz chleba. Tyle że one mogą się jeszcze pochwalić swoimi świętami przed całym światem - na przykład na blogu, w gazecie czy na swej oficjalnej stronie.

I tak Anna Mucha na swym blogu w punktach nakreśliła przebieg wigilijnego dnia i różnych wpadek, które jej się przed tegoroczną wieczerzą wigilijną przytrafiły.

Napisała między innymi o trzykrotnym zgubieniu portfela, dwukrotnym zgłoszeniu do banku o zablokowaniu karty, o śledziach wylanych na tapicerkę samochodu i obcinaniu choinki za pomocą siekiery oraz piły mechanicznej.

Wiemy też, że w tym roku Anna Mucha po raz pierwszy chciała zrobić pasztet (w tym celu nabyła nawet karkówkę) oraz że kupiła prezent dla swego kota w postaci mechanicznej "myszy".

Mniej zwariowane święta miała chyba Justyna Steczkowska. Na swej stronie podzieliła się z fanami przepisem na "domowy chlebek" z ziołami. Do życzeń piosenkarka dołączyła piosenkę z płyty, która ma się ukazać w marcu oraz kolędy.

Z kolei o swych wymarzonych prezentach w wywiadzie dla portalu Interia opowiedziała Sara May:

Nie mam specjalnych życzeń odnośnie prezentów, zwłaszcza, że wbrew pozorom nie cieszą mnie aż tak rzeczy materialne. Może jakieś słodkie zwierzątko? Jeśli już musiałabym coś wymienić to z papugi Żako lub małego białego pieska na pewno bym się ucieszyła - wyznała May.

Doda, która święta spędza popijając kokosowe mleko na gorącej plaży, składa ze swymi współpracownikami takie oto życzenia:

W tym magicznym dniu życzymy Wam, abyście tak jak My, czasami wkładali na swoje noski różowe okulary, przez nie świat wygląda lepiej.

A na koniec Agnieszka Chylińska, dla której święta nie mają nic wspólnego ze wzruszeniem:

Mamy w domu zdartą kasetę z kolędami śpiewanymi przez Mazowsze - opowiada w rozmowie z Rzeczpospolitą. - Lubię je, ale traktuję po prostu jako część obowiązkowego pakietu: choinka, sianko pod obrusem, Mazowsze. Ja i tata jesteśmy ateistami, łzy nam przy kolędach nie ciekną - czytamy na portalu rp.pl.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!