Mucha nie włoży na siebie mężczyzny bez intelektu

przejdź do komentarzy

A jeśli będzie bardzo zdeterminowana, to woli poszukać...

anna mucha anna mucha/© KAPiF
W wywiadzie dla magazynu Uroda Anna Mucha stwierdziła, że nigdy w życiu nie była na diecie i "nie ma takiej opcji", żeby to się miało kiedyś stać.

Dlaczego? Otóż Mucha określa siebie jako hedonistkę, która lubi jeść i żyć.

- Wolę jeść dobre rzeczy niż niedobre cateringowe. Nie jadam regularnie. Jak mogę stosować dietę, skoro uwielbiam siedzieć wieczorem, jeść kolację, popijać czerwone wino?! Ser, winogrona, rodzynki, wymyślny pasztet... I na koniec czekoladowe ciastko, które rozpływa się w ustach albo lody waniliowe... Moje ulubione kolacje trwają do późnych godzin nocnych - zwierza się aktorka.

W kwestiach ubioru Mucha nie przejmuje się zdaniem innych:

- Nie interesują mnie (z całym szacunkiem dla stowarzyszeń ochrony praw zwierząt) czyjeś opinie – jeżeli chcę nosić futro i wiem, że będę się w nim dobrze czuć, to je założę. Na uspokojenie dodam, że wszystkie futra, które posiadam, są odziedziczone po moich babciach. Także te, które dopiero sobie sprawię. - wyjaśnia aktorka.

Radykalną postawę prezentuje też w temacie mężczyzn. Na pytanie Czego byś nigdy w życiu na siebie nie włożyła?, Mucha odpowiada: Mężczyzny bez intelektu i dodaje, że nawet gdyby była mocno zdeterminowana, poszukałaby... dobrych baterii do wibratora.

Jeśli chcecie zobaczyć Annę Muchę w okularach dziś i cztery lata temu, kliknijcie tutaj.

Tutaj zobaczycie, jak Mucha wygląda na okładce Urody.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!