Must be the Music - 2. półfinał (FOTO)

przejdź do komentarzy

Kto przeszedł dalej?

must be the music must be the music/Polsat/Ipla
Dziś drugi półfinał programu Must be the Music. Kto wystąpił? Jak zareagowało jury? Wreszcie - kto przeszedł dalej? Czytajcie i komentujcie!

Little Beaver - grupa dzieciaków z Białegostoku, średnia wieku wynosi 9,5 roku. Łozo totalnie zaskoczony - tutaj jest czad, od strony muzycznej dobra energia, dobrze zagrane, wokalistka świetnie zaśpiewała - czad jakiś! Sztaba - dobry wybór numeru, bardzo fajna energia, jestem na TAK. "Babcia" Ela - od castingowego numeru do dzisiaj zrobiliście kawał dobrej roboty. Kora - viva la Białystok. 4x TAK.

Krystian Maliszewski z Pabianic, wielbiciel Presleya. Rock - zapomnijcie o Pattinsonie, to jest prawdziwy wampir. Kora - jestem prawdziwą fanką, jestem ZA. Jest pani dla mnie jak grecka bogini, każde pani słowo zapada mi głęboko w serce - mówi Krystian do Kory. Ela - Krystian, pewnie nie wygrasz tego programu, bo są lepsi, ale wszyscy cię zapamiętają. Jesteś tak dziwnym i fascynującym, że jestem na TAK. Łozo - nie uważam, że nie możesz wygrać programu. Sztaba - dla mnie jest trochę dziwne zakręcenie wokół jednego artysty, ale mroczny Elvis jest przeze mnie kupiony. 4 x TAK.

h.R.A.B.I.A - Sztaba - macie wspaniałą zdolność obserwacji, śpiewacie o czymś, nie śpiewacie durnych piosenek, Adrianie, masz też misternie przystrzyżony wąs! Łozo - na castingu piosenka zrobiła furorę, tutaj nie wiedziałem, czego się spodziewać, coś mi nie grało, nie wiem czemu. Kora - nic mi nie grało, sposób śpiewania, granie razem z tekstem, muzyka nie niesie tekstu, tekst nie niesie muzyki, to jest rozczarowanie. Ela - bardzo lubię inteligentnie zaśpiewane piosenki, wolę zespół z wyrazem, niż perfekcyjny zespół, który nie służy niczemu. 3 X TAK.

Rafał Radomski - Kora - to było jeszcze gorsze, niż poprzednie, język angielski fatalny. To jest katastrofa. Była na NIE. Ela - jesteś bardzo sympatyczny człowiek, to jest wszystko w powijakach, z przykrością NIE. Łozo - Rafula, kaplica! Ten numer nie do końca dobrze wybrany, źle zaśpiewany - NIE. Sztaba - za dużo w naszym kraju ludzi, którzy nie potrafią śpiewać na żywo, nie poszerzaj tej grupy. NIE. Czyli 4 x NIE.

The Gospel Time - Zapendowska - bardzo fajną energię macie, wiem, ile to jest pracy, zadbajcie, by dobili do was faceci, nie ma się do czego przyczepić - TAK. Sztaba - bardzo chciałbym docenić muzyków, bardzo dobry podkład, zabawa, energia - jestem na TAK, Łozo - dużo lepszy występ, niż poprzedni - TAK, Kora - na NIE.

Olivia Anna Livki - Łozo - masz pomysł na siebie, Sztaba - kompozycja mniej przekonująca, ale jesteś elektryzująca, czeka się na więcej, TAK. Ela - jesteś prawdziwą artystką, która ma pomysł na siebie, jesteś interesująca i człowiek ma niedosyt - TAK. Kora - występ był dużo lepszy od pierwszego, przykuwa uwagę, Olivka jest wspaniała - TAK.

Piotr Restecki - 30-letni muzyk z Kielc. Kora - na TAK, Ela - szacun - dowcipne, fajne, TAK. Sztaba - jest pan jedynym przedstawicielem świata wirtuozerii ćwiczonej latami, tego nie można nie uhonorować - TAK. Łozo - ja sam gram na gitarze parę lat, muszę przeprosić swoją gitarę i ją popieścić - TAK.

Heroes Get Remembered - Kora - nie zmieniam zdania - TAK, Sztaba - hala się prawie zawaliła, wokal - wielka rzadkość, wielkie brawa. Niech ktoś mi powie, że w finale MBTM nie ma utalentowanych artystów, to ja się z nim rozprawię. Energia, czad - Łozo. Ela też na TAK.

Ostatecznie do finału przeszli Piotr Restecki i zespół Little Beaver.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!