Muza Pawła Korzeniowskiego

przejdź do komentarzy

Kolejna miss u boku.

paweł korzeniowski paweł korzeniowski/© KAPiF
Paweł Korzeniowski dzisiaj będzie bronił tytułu mistrza świata na 200 m st. motylkowym. Jego rywal Michael Phelps jest w znakomitej formie i sam Korzeń przyznaje, że będzie ciężko z nim wygrać.

Polakowi powinien pomóc doping fanów w Polsce, a w szczególności pewnej miss. Dagmara Leśniak to jego nowa muza. Dziewczyna prowadzi własne solarium, a na koncie ma tytuł Miss Częstochowy. Wystąpiła także w kilku odcinkach serialu Daleko od noszy oraz była hostessą w teleturnieju Grasz czy nie grasz?. Nie ma co, dziewczyna odnosi sukcesy ;-)

Para spotyka się od pół roku. Według jej relacji nasz mistrz jest uparty, ma być tak jak on chce. To cecha bardzo pożyteczna w sporcie. Jest też bardzo ambitny, nie znosi przegrywać. Kiedy ogrywam go w bilard, jest tak wściekły, że mam ochotę przerwać grę. Ale kiedy wygrywam z nim w karcianej grze "Złości - złośliwości", powtarzam mu, że kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma je w miłości i żeby zauważył, jakie ma szczęście. Dzisiaj urodziwa panna będzie kibicowała Korzeniowskiemu razem z jego fan klubem.

Odkąd pływak wyjechał do Melbourne godzinami wiszą na telefonie. Zresztą nie tylko w tym są długodystansowcami ;-). Dagmara chwali się potrafimy się świetnie bawić, Paweł może tańczyć nawet pięć godzin bez przerwy, aż dostaje zakwasów w nogach. Na parkiecie każdy przy nim wymięka.

Nie ma co się dziwić. Korzeniowski to kawał przystojnego mężczyzny. Tylko taki mocno kochliwy jest. Z poprzednią partnerką Kasią Drzyżdżyk, zwyciężczynią programu Wyprawa Robinson, udzielał wywiadów na prawo i lewo zapewniając, że znalazł tę jedyną. Teraz u jego boku kolejna atrakcyjna brunetka.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!