Na co chorowała Ivanka Trump?

przejdź do komentarzy

Wiele kobiet wstydzi się do tego przyznać.

ivanka trump ivanka trump/Starstock.Newscom
Córka Donalda Trumpa, Ivanka (35 l.) jest matką trójki dzieci i dla wielu kobiet, wzorem do naśladowania. W programie The Dr. Oz Show postanowiła poruszyć bardzo osobisty temat. Przyznała się, że cierpiała na depresję poporodową.

Z każdym z trójki moich dzieci miałam podobne doświadczenia. Przy każdym zderzyłam się z depresją poporodową. To był bardzo wymagający emocjonalnie czas, ponieważ czułam, że nie jestem w stanie wykorzystać w pełni swojego potencjału ani jako matka ani jako bizneswoman.(...) Bardzo dobrze znosiłam każdą ciążę, więc ten stan przygnębienia i głębokiego stresu po porodzie, przeżyłam jeszcze mocniej.


Ivanka wybiegła z PŁACZEM od Donalda Trumpa!


Podzieliła się tym, ponieważ zdawała sobie sprawę, że wiele kobiet boryka się z tym problemem, ale boją się o tym mówić.

Sama siebie uważam za osobę ambitną, pełną pasji i mocną. Jednak to doświadczenie bardzo wiele mnie nauczyło i wiem, że warto się nim dzielić. To może spotkać każdego.


To wyznanie jest bardzo ważne, zwłaszcza, że według badań przeprowadzonych w Stanach aż jedna na dziewięć kobiet doświadcza depresji poporodowej.

Chirurg plastyczny o operacjach Ivanki Trump


Ivanka powiedziała również, że jej sposobem na radzenie sobie ze stresem i zmęczeniem jest medytacja.

Na co chorowała Ivanka Trump?

Na co chorowała Ivanka Trump?

Na co chorowała Ivanka Trump?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!