Na co Osi przeznaczy pieniądze z wygranej w Top Model?

przejdź do komentarzy

O planach opowiedziała w magazynie dla pań.

osi ugonoh osi ugonoh/© KAPiF
Osi Ugonoh pokonała w finale ostatniej edycji Top Model dwoje konkurentów - Michała Baryzę oraz Martę Sędzicką. Ciemnoskóra modelka cieszy się wielką sympatią widzów. Jest otwarta, sympatyczna i wesoła. W dodatku cierpliwa i pracowita, co na pewno zaprocentuje w najbliższym czasie.

Modelka nie może narzekać na brak zleceń. W rozmowie z Panią przyznała, że wygrana w show otworzyła przed nią wiele drzwi:

Nigdy nie miałam tylu sesji i pokazów, pojawiam się na okładkach różnych magazynów, a mój terminarz jest wypełniony co do minuty. Czuję się jednak szczęśliwa, bo wygrałam i mogę zacząć planować dalszą karierę - powiedziała Osi.


Modelka podkreśliła, że dzięki wygranym funduszom, może wreszcie stanąć na własnych nogach i uniezależnić się finansowo od rodziców:

Nie kryję też, że najbardziej cieszą mnie pieniądze, które dostałam. W Warszawie mieszkam ponad miesiąc i muszę się tu usamodzielnić, a nie chcę korzystać, jak do tej pory, z pomocy rodziców. Uważam, że już czas, aby zacząć utrzymywać się z własnej pracy - czytamy w Pani.
Na co Osi przeznaczy pieniądze z wygranej w Top Model?

Na co Osi przeznaczy pieniądze z wygranej w Top Model?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!