Zdjęcie zrobione w kuchni Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołało BURZLIWĄ dyskusję

przejdź do komentarzy

Małgosia wcale nie jest taka perfekcyjna?

małgorzata rozenek małgorzata rozenek/© KAPiF
W niedzielne południe Małgorzata Rozenek - jak przystało na panią domu - przygotowała posiłek dla rodziny.

Na niedzielny obiad gwiazda zaplanowała pieczonego kurczaka. Podczas przygotować Małgosia zrobiła ładne zdjęcia, które następnie wrzuciła na swój profil na Instagramie. Chciała się pochwalić swoimi kulinarnymi osiągnięciami, tymczasem...

Zobacz: Małgorzata Rozenek na Insta w koszulce nocnej i jest kłótnia o... sutki

Tymczasem swoją fotką rozpętała prawdziwą BURZĘ! O co poszło? Nie uwierzycie. Internauci zaczęli wymieniać swoje poglądy na temat kurczaka oraz ziemniaków, które - z widocznymi kiełkami - znalazły się w kadrze podczas robienia fotki.

Najwięcej hałasu wywołały właśnie nieszczęsne ziemniaki:

Gosia usuń kły z ziemniaków - pouczył ktoś Rozenek-Majdan.


W ziemniakach kiełkujących gromadzi się solanina, czyli związek toksyczny dla organizmu, bez względu na to czy uprawiane eko czy nie... - napisał ktoś.


Hehe ziemniaczane zamieszanie 😁😅😂a ode mnie wystarczy smacznego 😍nie dajmy się zwariować 😃😁 - zaśmiał się ktoś.
Ale fani nie ustępowali:

Nie wyobrażam sobie podać takich przerosnietych ziemniaków ze skórą.ogólnie szału nie ma. Mimo to lubię panią Gosie nie każdy musi umieć gotować a tym bardziej jeśli jest sławny i bogaty - napisała internautka.


Inna osoba skrytykowała kulinarne umiejętności Gosi:

Pędy pędami można grubiej obrać ziemniaki i po sprawie jednak patrząc na to danie widać że osoba która je będzie robić nie ma zbyt często do czynienia z gotowaniem.pierwsze co robię to wywalam wnętrzności i obcinam kuper. Marnuje całą noc w przyprawach i oliwie wtedy kurczak jest soczysty a nie suchy w środku. Nabijam na butelkę. Reszta składników się zgadza - napisała tonem eksperta.


Skoro prowadzi się program Perfekcyjna.. i Lekcja stylu, gdzie podaje się przepisy, to do czegoś to zobowiązuje, wypadałoby się trochę doedukować - popłynęły kolejne słowa krytyki.Zdjęcie zrobione w kuchni Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołało BURZLIWĄ dyskusję


Inni tonowali atmosferę:

Wystawiła kobieta obiad na ig jak każda z nas,a tu dyskusja o ziemniaka 😂😂😂 czy kurczak dobrze oczyszczony...itd😳ludzie powariowali albo sie popisują żeby zabłysnąć 🙈bo naprawde nie rozumiem po co wogóle ta dyskusja 😅a może ona lubi taki kuper od kurczaka i takie ziemniaki 😂😂😂😂 - napisał ktoś.


Czytaj: Dlaczego Małgorzata Rozenek nie mówi do męża Radziu?

Nie wierze w to co czytam! Afera ziemniaczana!!!!Pani Gosiu smacznego:* Niektorzy ludzie powinni miec sadowy zakaz korzystania z social media z powodu sciskajacego zalu w d*ie!!! - zauważyła internautka.

A Wy co sądzicie o aferze ziemniaczanej?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (64): sortuj