Na jakiej diecie jest Joanna Jabłczyńska?

przejdź do komentarzy

Nieprzypadkowo ostatnio sporo schudła.

joanna jabłczyńska joanna jabłczyńska/KAPiF
Diety gwiazd to temat rzeka. Jedne sławy trzymają je w tajemnicy, inne chętnie dzielą się wskazówkami, jeszcze inne są pod stałą opieką dietetyka. Ostatnio bardzo modna jest tzw. dieta w pudełkach, zatem posiłki opracowywane przez specjalistów i dostarczane pod sam próg. Z takich wygód korzystają m.in. Agnieszka Szulim, czy Kasia Cichopek. Ostatnio sporo kilogramów zrzuciła Joanna Jabłczyńska (28 l.), która na swoim FB chętnie pokazuje zdjęcia z treningów. Co jada?

Aktorka przyznała w rozmowie z kobieta.interia.pl, że jest weganką:

- Zacznę od tego, że jestem weganką. To już jest duże ograniczenie jadłospisu, a także utrudnienie, jeżeli chodzi o jedzenie na mieście, więc nie staram się robić dodatkowych ograniczeń. Staram się jeść zdrowo, czyli jak najmniej przetworzonych produktów i słodyczy, ale bez przesady, to nie jest moja kompletna obsesja. Jem to, co lubię.


Jabłczyńska menu zaczęła ograniczać rok temu:

- Na początku chodziłam do różnych lekarzy. Wiele czytałam, podpytywałam się. Następnie po kolei wyłączałam pewne produkty. To nie była spontaniczna decyzja z dnia na dzień, że zostanę weganką. Najpierw wyłączyłam czerwone mięso, zgodnie z zaleceniami lekarzy, potem białe, następnie ryby i na samym końcu jajka. Ten proces trwał ponad rok!


Trzeba przyznać, że efekty są rewelacyjne!

 


Na jakiej diecie jest Joanna Jabłczyńska?

Na jakiej diecie jest Joanna Jabłczyńska?

Na jakiej diecie jest Joanna Jabłczyńska?

Na jakiej diecie jest Joanna Jabłczyńska?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj