Na takiego faceta czekały dziewczyny w Take Me Out - chodzący ideał?

przejdź do komentarzy

Poznajcie Łukasza. Ma się czym pochwalić!

take me out take me out/T. Mirosz/Fremantle/Polsat
W dzisiejszym odcinku Umów się ze mną. Take Me Out przed singielkami stanie Łukasz. Co ciekawe jako pierwszy rzuci mu się na szyję… Guma.

- Czekałem na ciebie! – wykrzyknie prowadzący.


Związki polskich gwiazd - czy wiesz o nich wszystko? (QUIZ)

Łukasz jest prawnikiem, przed nim obrona pracy doktorskiej. Stara się mieć dystans do siebie i tego samego oczekuje od innych. Lubi podróże i zwiedził już całkiem spory kawałek świata. Ma analityczny umysł, zna trzy języki, w tym chiński. Kiedy miał 18 lat, dostał na urodziny wyjątkowy prezent.

- Rodzice powiedzieli mi, że mogę jechać gdzie chcę, żeby nauczyć się samemu dorosłego życia. Poleciałem do USA, gdzie nikogo nie znałem i zapisałem się do szkoły średniej. Wróciłem do Polski, skończyłem studia i poleciałem na trzy lata do Chin... Tak zostałem wychowany, że lubię się uczyć czegoś nowego o świecie, zmieniać miejsca, poznawać nowe kultury. Aktualnie moim marzeniem jest, aby pojechać do kraju, gdzie potrzebna jest pomoc humanitarna, żeby zrobić coś dla innych. Niekoniecznie muszę pojechać tam sam.


W typie Łukasza jest stabilna, ale jednak trochę szalona dziewczyna. Raczej wysoka niż niska, blondynka, ale uczestnik nie wyklucza rudej z krótkimi włosami. Przede wszystkim musi mieć silny charakter i swoje zdanie. Dobrze, gdyby była pewna siebie i komunikatywna.

Znana aktorka ZDRADZIŁA ze szczegółami, jak podrywał ją Brad Pitt

- Chinki wizualnie są atrakcyjne, ale różnice kulturowe wykluczają porozumienie i znalezienie wspólnego języka. - Chciałbym poznać mądrą, piękną kobietę, z którą mógłbym zwiedzić trochę świata, poznawać nowe kultury i przy okazji poznać lepiej siebie – mówi Łukasz.


- Miłości nie rozumiem, stąd moja obecność w tym programie, więc liczę na to, że amor trafi mnie w taki sposób, że trudno będzie uniknąć tej strzały - ja na pewno jej nie ominę – dodaje.


Czyżby w programie pojawić się miał prawdziwy ideał?

Umów się ze mną. Take me out już dziś, 28 marca o 20:05 w Polsacie.
Na takiego faceta czekały dziewczyny w Take Me Out - chodzący ideał? (ZDJĘCIA+VI

Na takiego faceta czekały dziewczyny w Take Me Out - chodzący ideał? (ZDJĘCIA+VI

Na takiego faceta czekały dziewczyny w Take Me Out - chodzący ideał? (ZDJĘCIA+VI

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (17): sortuj