Nadzwyczajna sytuacja w Hell's Kitchen [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Ktoś niezwykle ważny odwiedzi dziś restaurację.

hells kitchen hells kitchen/Polsat mat. prasowe
Wykrywacze metali, ochrona w restauracji, w kuchni i przed wejściem oraz limuzyny z przyciemnianymi szybami - w dzisiejszym odcinku Hell's Kitchen pojawią się goście, którym szef Wojciech Modest Amaro musiał zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Takich środków ostrożności w programie jeszcze nie było. Wszyscy w piekielnej restauracji zostali sprawdzeni wykrywaczem metali, a ochrona nie spuszczała z oczu nikogo. Wszystko za sprawą gości specjalnych, którzy pojawią się w dzisiejszym odcinku kulinarnego show Polsatu.

- Za chwilę odwiedzą nas wyjątkowi goście. Chciałbym zapewnić im szczególne warunki, dlatego niech nikogo nie dziwią te nadzwyczajne środki ostrożności. Liczę, że dopasujecie swoje zachowanie do rangi tych gości - zakomunikował szef Wojciech Modest Amaro.


- Gwarantuję, że ten dzień w "Piekielnej Kuchni" uczestnicy zapamiętają na bardzo długo. Okaże się, kto ma nerwy ze stali i potrafi pracować pod szczególną presją - mówił podenerwowany szef Amaro.


- Biuro Ochrony Rządu? Szefie, zaprosiłeś prezydenta? - zastanawiali się uczestnicy kulinarnego show Polsatu.


Kto pojawi się w restauracji zarządzanej przez szefa Amaro? Przekonamy się już w dzisiejszym odcinku programu, o godzinie 20:05 w Polsacie. W naszym wideo możecie zobaczyć, że atmosfera na planie była naprawdę gorąca, a uczestnicy byli cali w nerwach czekając na gości.Nadzwyczajna sytuacja w Hell's Kitchen [VIDEO]

Nadzwyczajna sytuacja w Hell's Kitchen [VIDEO]

Nadzwyczajna sytuacja w Hell's Kitchen [VIDEO]

Nadzwyczajna sytuacja w Hell's Kitchen [VIDEO]

Nadzwyczajna sytuacja w Hell's Kitchen [VIDEO]

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!