Naga Anna Dereszowska w Twoim Stylu (FOTO)

przejdź do komentarzy

W liceum otarła się o anoreksję, dziś promuje zdrowy wygląd.

anna dereszowska anna dereszowska/© KAPiF,Twój Styl
Anna Dereszowska naprawdę nie ma powodów do kompleksów. Kiedy wywiadzie dla Twojego Stylu mówi: Nie budzę się rano z myślą: Boże, dlaczego jestem gruba, brzydka... zupełnie się temu nie dziwimy, odbieramy to raczej jak kokieterię.

Ze swymi warunkami (60 kg, 73 cm w talii, 93 cm w biuście i 95 cm w biodrach) Dereszowska może bez skrępowania rozbierać się przed aparatami i trąbić o tym, że kobiece kształty są sexy, a wychudzone modelki straszą.

Po pierwsze, ideały z plakatów to oszustwo. Prawdziwe ciało kobiety tak nie wygląda, a modelki są piękne, ale nie aż tak zjawiskowe. Kobieta jest śliczna, gdy lubi siebie, emanuje seksualnością. Zobacz, mam na czole trzy rozdrapane pryszcze, właśnie przechodzę drugie dojrzewanie i nadal czuję się na tyle sexy, że na casting poszłam bez makijażu - przekonuje Dereszowska.

Z drugiej strony wspomina, że w ubiegłym roku zdecydowała się spróbować diety Ducana (zrezygnowała, gdy koleżanka uszkodziła sobie przez nią nerki), mówi też, że cieszy się, gdy może zapiąć pasek o dwie dziurki ciaśniej...

Gdybym nie czuła się kochana, pożądana, być może odchudzałabym się, myśląc: jestem samotna, bo nie jestem dość zgrabna. Czasem słyszę komentarz w stylu: "Dereszowska znowu w ciąży, skąd ten brzuszek?". Irytuje mnie to. Kurczę, lubię swoje fałdki i nie chcę gonić za cudzymi ideałami! Nie do końca rozumiem, co się stało z kilkoma koleżankami. Znakomite aktorki, które najwięcej osiągnęły, będąc sobą, dzięki charakterystycznemu wyglądowi, nagle zmieniły się w wychudzone, ładne laski podobne do "wszystkich". Według szablonu z ulotek klinik chirurgii plastycznej - krytykuje aktorka.

Dereszowska dojrzała i zmądrzała, jako nastolatka słabiej radziła sobie z kompleksami.

W liceum jadłam pół jabłka dziennie. Schudłam do 46 kg i na pół roku straciłam miesiączkę. Opamiętałam się, gdy tata - lekarz - w końcu zaczął coś podejrzewać. Dostałam tabletki hormonalne.

Obszerne fragmenty wywiadu z Dereszowską przeczytacie na stronie magazynu, a całą rozmowę - w papierowym wydaniu Twojego Stylu.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!