Naga Emma Thopmson wzięta za mężczyznę

przejdź do komentarzy

"Jej piersi muszą być takie obwisłe, że z daleka wyglądają jak jądra."

emma thompson emma thompson/© PR Photos
Emma Thompson ma naprawdę do siebie dystans, jakiego brakuje większości gwiazd.

Aktorka z rozbawieniem opowiedziała niedawną historię, kiedy została wzięta za mężczyznę.

Zdobywczyni Oskara wypoczywała w szkockiej posiadłości, gdy do drzwi zapukali policjanci twierdząc, że sąsiedzi widzieli na terenie ogrodu jakiegoś mężczyznę.

Córka aktorki, Gaia, szybko zorientowała się, że chodzi o Emmę, która w czasie kąpała się nago w rzece płynącej nieopodal jej domu.

Thompson opowiada:

- Policjant powiedział: "Witam, przepraszam, że przeszkadzam, ale ktoś właśnie powiadomił nas, że na terenie pani ziemi jest jakiś niepożądany gość. Wyobraziwszy sobie natychmiast jakiegoś faceta z siekierą, powiedziałam: "Naprawdę, kiedy?". Na co policjant: "Pewien mężczyzna wyprowadzając psa zobaczył nagiego mężczyznę, około 50-letniego, który szedł przez pani pole". Naprawdę się zmartwiłam, to było przerażające. A zza moich pleców, stojąc na schodach, Gaia, w piżamach, rzuciła: "Czy to nie było wtedy, kiedy wróciłaś z rzeki, mamo?" Bo za domem jest pole i staw. A na polach są owce, ale im nie przeszkadza, kiedy jestem naga.

- Pomyślałam: "O Boże, o Boże". I zdałam sobie sprawę, że tak samo może pomyśleć policjant. Już sobie wyobrażałam, jak idzie z powrotem na posterunek i powie: "Znacie Emmę Thompson? Jej piersi muszą być takie obwisłe, że z daleka wyglądają jak jądra". Omal nie uniosłam koszuli nocnej, żeby pokazać, że nie jest z nimi tak źle! - dodaje ze śmiechem.
 


Naga Emma Thopmson wzięta za mężczyznę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!