Najlepsze cytaty 2012 roku

przejdź do komentarzy

Celebryci nie zawsze myślą, zanim coś powiedzą.

małgorzata rozenek małgorzata rozenek/© KAPiF
Nie tylko zdjęcia czy wybryki dostarczają tematu do plotek. Czasem wystarczy o jedno zdanie za dużo. Na szczęście celebryci rzadko myślą, zanim coś powiedzą. Efekt? Niech te cytaty same mówią za siebie:
Dorota Gardias

"Kiedyś zmywałam makijaż, mój partner przyglądał się temu. Zapytał: "Nie masz doła, kiedy ścierasz make-up?" Zamurowało mnie. "

Marta Grycan

"Mając… yyy… naście lat, zresztą jeszcze mając… yyy… niedawno całkiem byłam bardzo chudziutka. "

"Nie uważam, żebym była gruba."

Maria Czubaszek

"Wie Pan i nawet wczoraj pokazywałam Arturowi Adrusowi w jednym z tabloidów było zdjęcie najmłodszej Grycanki Weroniki z jakimś panem takim i tam było: oczywiście tabloid ostrzega Weronika on ma żonę i dzieci. Może ma żonę i dzieci, ale chyba oczu nie ma - przepraszam - wpatrując się w tę twarz oblaną tłuszczem gdzie oczki są... nie, po prostu coś okropnego."

Hanna Bakuła

"Jak jak na papierosach jest napisane, że palenie grozi kalectwem, tak ich zdjęcia powinny być podpisane: to jest choroba społeczeństwa, stawów, kręgosłupa, narządów wewnętrznych. To jest zajmowanie półtora miejsca w samolocie, to jest paskudztwo!"

Małgorzata Rozenek

"Przez sześć lat prowadziłam dom, wiązałam kokardki, przewijałam dzieci, wynosiłam śmieci i dobierałam czcionkę do etykiet w szafie. Ukończyłam nawet specjalny kurs gotowania we Francji. Dom to moje życie."

"Tak naprawdę nie ma znaczenia, kto w domu sprząta. Jeżeli nawet zdarza mi się korzystać z pomocy, to nie znaczy, że nic nie robię."

"Jestem klasycznym przykładem mężczyzny!"

Agnieszka Szulim

"Dopóki [kobieta] jest sprawna i jest w wieku rozrodczym, do czegoś się może przydać."

Anna Mucha

"Mam kaszę manną zamiast mózgu i dobrze mi z tym."

Anna Przybylska

"Kiedyś jechaliśmy też na jakieś święta i okazało się, że nie wzięłam torby z butami. Wyszłam tak jak stałam, w klapkach. Byłam tym totalnie rozbita."

Doda

"Był już wcześniej we mnie zakochany [Nergal - przyp. red.] Przyznał, że zawsze mu się podobałam. Zobaczył pierwszy teledysk Virgin To ty i dostał kota na moim punkcie. Całował mój plakat z Bravo! Chłopaki z jego zespołu wypaplali mi, jak się upiliśmy."

Nergal o Dodzie

"Kiedyś padło hasło "paintball". Mieliśmy się bawić ze znajomymi. Zaproponowałem: "Zróbmy drużynę, będzie fun!". Zgodziła się, ale pod warunkiem, że będziemy w przeciwnych zespołach. Zapytałem: "Dlaczego?". Odpowiedziała: "Bo chcę ci dopie*dolić!"."

Justyna Steczkowska o końcu świata, który miał nadejść 21.12.:

"Na pewno będzie dużo zmian na poziomie energetycznym i będziemy to bardzo odczuwać przez lata."

Iwona Węgrowska

"Można ubrać bikini takie srakie, owakie i można dobrze śpiewać. Ja dobrze śpiewam."

Aleksandra Kwaśniewska

"Bardzo chcieliśmy uniknąć z naszego ślubu sensacji."

Angelika Fajcht (uczestniczka Top Model, playmate):

"We wrześniu bronię się magistrem z politologii i dalej pójdę na doktorata…"

Czesław Mozil:

"Nakręciłem z koleżanką za***iste POV [z ang. Point Of View, czyli z perspektywy obserwatora - przyp. red.]. To niezła historia. Zgubiłem iPhone'a z tym filmem! Przez dwa tygodnie trwały poszukiwania. W końcu skontaktował się ze mną miły taksówkarz i oświadczył, że znalazł telefon. Nie wiem, czy obejrzał mojego pornola, ale jest pewne, że w iPhonie ktoś grzebał. [Film trwa] sześć minut. Jestem z niego dumny. Uważam, że Polska potrzebuje dobrej sex-tape. Dla przewietrzenia atmosfery."

Komu przyznalibyście tytuł "złotych ust"?

2012 w cytatach gwiazd

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!