Największe gotowanie na szklanym ekranie!

przejdź do komentarzy

Sprawdź czy faktycznie rozmiar ma znaczenie. <br /> art.sponsorowany

mix plus mix plus/MixPlus
W jednej z czołowych stacji TV zorganizowany został konkurs na mistrza patelni. Konkurs polega na stworzeniu najsmaczniejszej, najbardziej aromatycznej potrawy. W konkursie wzięli udział zarówno znani i lubiani szefowie kuchni, jak również amatorzy. Jury konkursu składa się z 2 osób: prezesa stowarzyszenia Jem, więc Jestem – Jarzyny oraz Pani Marchewkowej, która jest gwiazdą programu Smarowanie na ekranie, jednak ostateczna decyzja o zwycięstwie jednego z uczestników będzie należała do widzów.

W jednym z wywiadów Pani Marchewkowa wyznała:

Poszukujemy osoby, która potrafi dać najwięcej z siebie i zaskoczy nas kulinarnymi rewolucjami, najbogatszymi w smak i aromat.

Prezes Jarzyna dodał:

W wyborze zwycięzcy będę się kierował głównie wielkością porcji, bo przecież rozmiar ma znaczenie.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że konkurs został zainspirowany ofertą MixPlusa, z największą ilością telefonów za złotówkę.

Będziemy Was na bieżąco informowali o wyczynach wszystkich uczestników, może akurat zostanie w nim odkryty jakiś nowy celebryta, lub celebrytka, która zamiast zaskakiwać skandalami obyczajowymi, będzie zaskakiwać pomysłami kulinarnymi.

Nie wierzysz? Sprawdź największą liczbę telefonów za złotówkę w najwięcejdającym MixPlusie w największej sieci w Polsce: www.plus.pl/oferta_indywidualna/mix/
Podane ceny odzwierciedlają stan z 19 kwietnia i mogą ulec zmianie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!