Natalia Kukulska mocno się zbulwersowała, bo...

przejdź do komentarzy

Nic dziwnego, że artystce podskoczyło ciśnienie.

natalia kukulska natalia kukulska/KAPiF
Publikacje w prasie i internecie od czasu do czasu podnoszą gwiazdom ciśnienie. Nie chodzi tylko o zdjęcia ze ścianek, na których wystaje bielizna lub makijaż wypada niekorzystnie. Czasami dochodzi do draki z powodu wywiadów. Taki już jest ten nasz show-biznes...

Ostatnio pojawiły się publikacje, które głosiły, że Natalia Kukulska (39 l.) chce odciąć się od kojarzenia jej z rodzicami. Okazuje się, że takie słowa wcale nie padły z ust artystki. Natalia postanowiła wyprostować sprawę na FB:

Mam już dość?
To niesamowite, że teraz nawet strach udzielać wypowiedzi telewizyjnej… bo choć jest zamkniętą całością i łatwo ją zweryfikować, oglądając ją i tak media wyciągną z kontekstu słowa, zestawią, przekręcą… I tak po koncercie w Opolu udzieliłam szerokiego wywiadu o muzyce, występie, o książce o mojej mamie, o wielkich emocjach towarzyszących koncertowi Życia mała garść, który miał miejsce w Opolu. O tym, że przykre są plotki i niesprawiedliwości, które zakłócają właściwą pamięć o moich rodzicach a podsycają je media. Na pytanie, czy szykuję coś nowego - odpowiedziałam, że już wszystko zostało powiedziane i mam dość… walki z mediami.
Co czytam? - że mam dość rozmawiania o rodzicach i przeszkadza mi to, że cokolwiek zrobię, jestem z nimi kojarzona…
Czytam, że się żalę...
Żal to jest mi dopiero teraz, gdy to czytam... Zwłaszcza, że uruchamia to lawinę hejtu. A prawda? Gdzieś na ósmym planie.


Kilka tygodni temu Kukulska w rozmowie z weekend.gazeta.pl określiła show-biznes jako jarmark:

Show-biznes to jarmark, stosowanie różnego rodzaju podstępów, tanich zabiegów, „cyrkowych chwytów dla chłonnych mas” - jak śpiewam. I możemy w tym albo uczestniczyć, jak Lady Gaga, która znakomicie potrafi manipulować mediami, albo powiedzieć: Nie, dziękuję, ta maskarada nie jest już dla mnie. Dzisiaj wreszcie chcę i mogę robić muzykę po swojemu, niech to będzie szczere, niech to będzie dla mniejszej publiczności, ale przynajmniej wtedy mam pewność, że jeśli z tymi ludźmi usiądę po koncercie, będę miała o czym rozmawiać. Pióra w dupsku? Nie, dziękuję.


Ma rację?

 


Mam już dość?To niesamowite, że teraz nawet strach udzielać wypowiedzi telewizyjnej… bo choć jest zamkniętą całością i ...

Posted by Natalia Kukulska on 18 czerwca 2015


Natalia Kukulska mocno się zbulwersowała, bo...

Natalia Kukulska mocno się zbulwersowała, bo...

Natalia Kukulska mocno się zbulwersowała, bo...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!