Natalia Kukulska ostro pojechała po show-biznesie

przejdź do komentarzy

Nie przebierała w słowach.

natalia kukulska natalia kukulska/KAPiF
Zaczynała od śpiewania piosenek dla dzieci. Potem jej kariera nabrała oszałamiającego tempa. Dziś Natalia Kukulska (39 l.) jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Jej muzyka i styl od początków kariery przeszły liczne metamorfozy. Ostatnio Natalię widujemy coraz rzadziej. Gwiazda nie bywa na salonach, nie pozuje na ściankach. W najnowszym wywiadzie na weekend.gazeta.pl wyjaśniła, dlaczego woli zaszyć się w studiu niż uśmiechać do fotoreporterów. Nie przebierała w słowach:

Lubię występować i kocham muzykę. Teraz chyba dojrzałam do tego, by świadomie kierować swoją drogą. Show-biznes to jarmark, stosowanie różnego rodzaju podstępów, tanich zabiegów, „cyrkowych chwytów dla chłonnych mas” - jak śpiewam. I możemy w tym albo uczestniczyć, jak Lady Gaga, która znakomicie potrafi manipulować mediami, albo powiedzieć: Nie, dziękuję, ta maskarada nie jest już dla mnie. Dzisiaj wreszcie chcę i mogę robić muzykę po swojemu, niech to będzie szczere, niech to będzie dla mniejszej publiczności, ale przynajmniej wtedy mam pewność, że jeśli z tymi ludźmi usiądę po koncercie, będę miała o czym rozmawiać. Pióra w dupsku? Nie, dziękuję.


Natalia nie przepada też za udzielaniem wywiadów:

- Wiem od dawna, że kontakt z mediami to nie rozmowa z przyjaciółką przy kawie - trzeba ważyć każde słowo. I mnie to zżera, bo jestem osobą uczciwą. Co innego wywiad w telewizji, gdzie widzisz nastrój, mimikę, gestykulację, mowę ciała.


I rozważa zawieszenie konta na FB:

Zazwyczaj ludzie, którzy są świadomi swoich sił, wcale nie krzyczą najgłośniej. Nie są tymi, którzy najszerzej rozdziawiają japy. Pokrzykiwanie chyba bierze się stąd, że człowiek czuje się wewnątrz bardzo samotny, niekochany, a więc stwarza sobie ten sztuczny świat. No bo czym jest ten cały Facebook?I miejscem, gdzie przedstawiamy swoje życie takim, jakim sami byśmy chcieli, żeby ono było, co często z prawdą nie ma nic wspólnego. Sama w tym uczestniczę i jestem chyba coraz bliższa decyzji wycofania się z tego. Tak jak mój mąż, który posiadł już tę mądrość i przestał tam zaglądać.


Mądre podejście?

 


Natalia Kukulska ostro pojechała po show-biznesie

Natalia Kukulska ostro pojechała po show-biznesie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!