Natalia Kukulska: Pudel - słabo żeś to wymyślił

przejdź do komentarzy

Piosenkarka wzywa do wspólnej pomocy.

natalia kukulska natalia kukulska/KAPiF
Zbliżają się święta - gwiazdy i celebryci chętnie biorą udział w różnych charytatywnych imprezach. Malują bombki, gotują obiady, odwiedzają szpitale, promują zbiórki pieniędzy dla potrzebujących.

Natalia Kukulska zrobiła sobie zdjęcie z laktatorem, fanka: Słabo strasznie

Do pomocy kolejny już rok włączyła się też Natalia Kukulska. Piosenkarka była wczoraj w studio Dzień Dobry TVN, by namawiać do pomocy wioskom dziecięcym.

Pudelek wspomniał o celu wizyty wokalistki, ale w swoim newsie skupił się na nieco bardziej pobocznych tematach, co dziś Kukulska wytknęła portalowi. Przy okazji zachęciła do wspólnego pomagania:

Dobra, w takim razie zawalczmy o popularność razem - ale nie naszą.
Pisanie o moim lansowaniu się i walce o popularność w momencie gdy podczas mojej wizyty w DDTVN nie padło ani słowo o moim życiu zawodowym i prywatnym - za co dziękuję rzetelnym prowadzącym ( Dorota Wellman i Marcin Prokop ) jest zwykłą złośliwością, która w kontekście tematu opuszczonych i osieroconych dzieci, na których problem zwróciłam uwagę, jest wręcz żenadą. Wychodząc ze studia biegli przede mną rozemocjonowani fotoreporterzy, którym nie pozowałam a na pewno nie walczyłam o ich uwagę. Pudel - słabo żeś to wymyślił. By zadość uczynić - proszę wyskocz z kasy i wpłać coś na dzieci - www.dziecisos.org. Ja już to zrobiłam...


To co? Będziemy wtedy kwita. Zbliżają się święta...😉
Ps. Napisaliście też o celu mojej wizyty ale wiemy, ze ludzie czytają głównie nagłówki a ten był mocno nietrafiony... choć oczami wyobraźni widziałam już mnie z Nataszą, jak naparzamy się torebkami walcząc o uwagę paparazzich 😂
„Wyluzowana” Natalia 😘
- napisała Kukulska.


Jeśli Wy też chcielibyście pomóc, zajrzyjcie tutaj: SOS Wioski Dziecięce

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!