Natalia Kukulska wie już, jakie imię nada dziecku?

przejdź do komentarzy

Największa niespodzianka wakacji wzbudza mnóstwo emocji.

natalia kukulska natalia kukulska/© KAPiF
Natalia Kukulska (40 l.) już dawno nie zasilała portali o gwiazdach taką ilością ploteczek na swój temat. Ten sezon należy do niej z dwóch powodów. Po pierwsze, gwiazda zdecydowała się na udział w show telewizji publicznej. Jako trenerka jednej z drużyn The Voice of Poland ma szansę przypomnieć o sobie słuchaczom, a tym, którzy jeszcze nie odkryli jej muzyki i talentu, "wbić" się w ucho i w pamięć.

Po drugie, prywatnie w życiu gwiazdy szykują się wielkie zmiany. Wokalistka jest w ciąży z trzecim dzieckiem. Odmienny stan bardzo ją cieszy, czemu dała wyraz na swoim facebookowym profilu - zobaczcie: Czy Natalia Kukulska jest w trzeciej ciąży?! (FOTO).

Na początku pisano, że żona Michała Dąbrówki (44 l.) spodziewa się córki. Tymczasem tabloidy informują, że płeć dziecka nie jest wcale pewna.

Kukulska - jak każda mama w tym czasie - rozmyśla nad imieniem dla maluszka. Ponoć jeśli urodzi się chłopiec, gwiazda chciałaby mu nadać imię po swoim ojcu, Jarosławie Kukulskim.

Kompozytor zmarł w 2010 roku.

Dodajmy, że córeczka Natalii Kukulskiej ma na imię Anna - tak samo, jak mama piosenkarki, Anna Jantar. W rodzinie artystów wychowuje się także syn, Jan Dąbrówka.

Czytaj też: Ile można przytyć w ciąży?

Bez względu na to, czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka, życzymy zdrowia zarówno mamie, jak i maleństwu.Natalia Kukulska wie już, jak nazwie trzecie dziecko?

Natalia Kukulska wie już, jak nazwie trzecie dziecko?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!