Natalia Lesz chce się dobrze bawić

przejdź do komentarzy

Dziś wieczorem zawalczy o Bursztynowego Słowika.

sopot festiwal sopot festiwal/© KAPiF
To już ostatni w tym roku festiwal w Sopocie. Namnożyło się ich sporo, a każdy budzi emocje. Sopot Festiwal, który rusza dziś wieczorem, odbywa się pod patronatem telewizji TVN.

Już rano mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć uczestników konkursu o Bursztynowego Słowika oraz Bursztynowego Słowika publiczności.

W programie Dzień Dobry TVN (prowadzonym dziś w dwóch studiach – warszawskim i sopockim) wystąpiła Natalia Lesz. Ma ponoć mniejszą tremę, niż przed festiwalem w Opolu. Powiedziała, że chce się dobrze bawić.

Pojawiła się także konkurencja - Anna Wyszkoni z Wojciechem Łuszczykiewiczem, wokalistą grupy Video (który z radością wspominał "zieloną" noc w Sopocie oraz smarowanie drzwi). Wszyscy zapewniali, że się poznają i ogólnie jest fajnie.

Zobaczymy, jak będą walczyć o sympatię widowni. Oto lista polskich finalistów 45. konkursu Sopot Festiwal: Formacja Nieżywych Schabuff, For Teens, Natalia Lesz, Pectus, Video z Anną Wyszkoni. Gwiazdą będzie zespół Feel. Zwycięzca z tej grupy dojdzie do finału, w którym zmierzy się z zagranicznymi wykonawcami.

Kogo typujecie jako zwycięzcę półfinału?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!