Natalia Lesz odchowała córkę, teraz wraca do show-biznesu

przejdź do komentarzy

Pamiętacie ją jeszcze?

natalia lesz natalia lesz/© AKPA
Trzy lata temu Natalia Lesz (36 l.) zniknęła z show-biznesu. Piosenkarka, która związała się ze znanym chirurgiem, Adamem Maciejewskim, odcięła się od mediów (również tych społecznościowych) i zajęła rodziną.

To wyznanie Natalii Lesz może Was mocno zaskoczyć

Teraz, kiedy córka podrosła, Lesz planuje powrót - przygotowała już materiał na swoją 3. płytę, a w rozmowie z Onetem zapowiada, że wkrótce usłyszymy pierwszy singiel z nowego albumu.W rozmowie z portalem Natalia nie ukrywa, że trochę pogubiła się w świecie mediów społecznościowych:

Słabo mi idzie zarządzanie swoimi portalami społecznościowymi. Inni robią to o wiele lepiej. Instagram założyłam bardzo niedawno, nadal uczę się jak go obsługiwać. Technologia idzie do przodu, a ja chyba nie nadążam! [śmiech] Czasami odnoszę wrażenie, że prawdziwy świat przeniósł się już do Internetu, a na ten za oknem nikt już nie zwraca uwagi - zauważa wokalistka.


Brzuszek Natalii Lesz jest już naprawdę spory (FOTO)

Na Instagramie Natalii pojawia się sporo prywatnych zdjęć. Piosenkarka pokazuje swoją codzienność, zabiera tez głos w sprawach dużej wagi - pisze na przykład, że popiera czarny protest.

Czekacie na muzyczny powrót Natalii Lesz?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj