Natalia Siwiec boi się, że pokazała za mało?

przejdź do komentarzy

"Pojawia się trochę nagości, ale zastanawiam się, czy nie zrobiliśmy za słabego programu."

natalia siwiec natalia siwiec/© KAPiF
Program Natalii Siwiec zapowiadany jest jako hit stacji Viva Polska. Show emitowany będzie od 9 lutego, po godz. 22:00 i będzie składał się z dziesięciu odcinków.

Enjoy the view <3 Natalia może jednak wypaść słabo, jesli porównamy go do Warsaw Shore. I tego właśnie boi się Natalka.. W programie popularna fotomodelka zaprezentuje swoje codzienne życie u boku męża i najbliższych. Show przeznaczony jest dla widzów dorosłych i będzie można go oglądać od 9 lutego na kanale VIVA Polska.

– Program poświęcony jest mojemu codziennemu życiu, rodzinie, znajomym. Myślę, że show dostarczy widzom rozrywki. Pod warunkiem, że mamy specyficzne poczucie humoru. Znajdzie się tam dużo dwuznacznych tekstów, bo kochamy grę słów. Po przejrzeniu materiału prawnicy stwierdzili, że nie można tego puścić przed 22.00. Pojawia się też trochę nagości, ale zastanawiam się, czy porównując do tego, co jest teraz popularne, nie zrobiliśmy za słabego programu. Mam nadzieję, że nie – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Natalia Siwiec.

"Trochę nagości"? Tego już Natalia dała nam sporo. Na weryfikację trzeba będzie jeszcze poczekać.

Póki co możecie obejrzeć fragment shpw Natalii TUTAJ.
 
Natalia Siwiec boi się, że pokazała za mało?

Natalia Siwiec boi się, że pokazała za mało?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!