Natalia Siwiec dementuje TE paskudne plotki (FB)

przejdź do komentarzy

Nie wytrzymała.

natalia siwiec natalia siwiec/KAPiF, Facebook
Gwiazdy lubią chwalić się fanom swoimi pupilami. Taylor Swift ma na przykład szarego kota, a Miley Cyrus wpuszcza do łóżka świnkę. Zdarza się, że zwierzęta stają się tak popularne, jak ich właściciele. Wystarczy spojrzeć na kotkę Karla Lagerfelda.

Ostatnio sporo mówiło się o zdjęciach Natalii Siwiec z uroczym kociakiem. Nagle Natalia postanowiła go oddać. Plotkowano, że się rozmyśliła, znudziła nową zabawką. Nic podobnego! Modelka postanowiła wytłumaczyć się na FB:

Dlaczego oddałam kota ? Jak mogłam? itp. Zastanawiałam się dlaczego ludzie pytają mnie o sytuację o której już kilka razy się wypowiedziałam.
Kot Harry (tak go nazwała Zuza dla której go kupiliśmy w prezencie ,gdyż marzyła o nim odkąd straciła swojego kota ...) NIGDY NIE BYŁ MÓJ ! Od początku był kotem kupionym dla chrześnicy Mariusza . To,że się w nim zakochałam jak był z nami nie mogło sprowokować mnie do tego ,aby Zuzi zabrać prezent wigilijny!!!!


Natalia nie kryje, że plotki wyprowadziły ją z równowagi:

To w jaki sposób media rozdmuchały tę sprawę pisząc najpierw ,że dostałam kota w prezencie wigilijnym od Mariusza. Wymyślona i nie potwierdzona ze mną informacja wyssana z palca na podstawie 3 zdjęć z kotem na instagramie ( czyli teraz jak mam zdjęcia z iguaną pewnie też ją dostałam w prezencie),a później pisanie ,że go oddałam mimo ,że w sieci krążą wywiady w których mówię jasno ,że kot był kupiony w prezencie!!!!Zastanawiam się czy to lenistwo dziennikarzy,ponieważ nie chciało im się słuchać wywiadu , czy to może coś innego ,a może tak jak zwykle szukanie newsa który się lepiej sprzeda nie ważne czy prawdziwy czy nie !!!
A Wam ludzie radzę nie wierzyć tak ślepo we wszystko co czytacie i nie tyczy się to tylko mojej osoby ,a wielu informacji którymi karmią nas niektóre media!


I wszystko jasne!

 


Od kilku dni dostaję pytania : Dlaczego oddałam kota ? Jak mogłam? itp. Zastanawiałam się dlaczego ludzie pytają mnie o...

Posted by NATALIA SIWIEC/NATALIYAH on 10 luty 2016
Natalia Siwiec dementuje TE paskudne plotki (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!