Natalia Siwiec na WOŚP dała brudną(!) koszulkę (FOTO)

przejdź do komentarzy

Są chętni aby ją mieć?

natalia siwiec natalia siwiec/Kapif
Już w niedzielę, 13 stycznia rusza 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdy chętnie włączają się w charytatywną pomoc i oddają na aukcje swoje rzeczy.

Natalia Siwiec wymyśliła, że odda na aukcję kalendarz ProfiAuto ze swoimi zdjęciami na rok 2013 oraz koszulkę, w której pozowała do kalendarza - dodajmy, że koszulka jest brudna!

Gratka dla kolekcjonerów kobiecej urody i fanów motoryzacji!!! Oryginalna koszulka Natalii Siwiec! Koszulka kultowa ponieważ w ostatnich miesiącach portale internetowe donosiły o licznych dokonaniach Natalii, wśród których głośno było między innymi o tajemniczym spocie reklamowym, w którym Natalia jeździła po francuskich drogach Lazurowego Wybrzeża z zawrotną prędkością nieprzyzwoicie pięknym Ferrari 458 Italia. Jak pokazały ostatnie tygodnie Natalia Siwiec nie tylko zagrała w spocie ale także wzięła udział w sesji zdjęciowej do kalendarza ProfiAuto na rok 2013. Kalendarz, którego nie można kupić w sklepie - również dołączamy do aukcji. Koszulkę na pięknej modelce możemy podziwiać w filmie z planu zdjęciowego kalendarza oraz w tajemniczym spocie reklamowym ProfiAuto. Koszulka jest przybrudzona - trafia w Wasze ręce wprost z planu zdjęciowego! - możemy przeczytać na aukcji.

Aukcja trwa do 15 stycznia. Znalazł się już nawet jeden odważny - cena wynosi obecnie 100zł.

Może się skusicie?


Natalia Siwiec na WOŚP dała brudną(!) koszulkę (FOTO)
Fot. aukcje.wosp.org.pl

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!