Natalia Siwiec OKRADZIONA na pokazie Bizuu

przejdź do komentarzy

"Co za bezczelność!"

natalia siwiec natalia siwiec/
Wczorajszy pokaz Bizuu za nami. Gwiazdy i celebryci, którzy byli na pokazie, pokazywali na swoich Instagramach relację z wydarzenia. Każdy z uczestników dostał paczkę z prezentami od firmy Bizuu, w którym były między innymi... krakersy.

Natalia Siwiec już NIGDY nie wróci z wakacji... Wiemy dlaczego!

Natalia Siwiec została okradziona z paczki i opowiedziała o całym zdarzeniu na InstStory:


Chciałam powiedzieć wam nieprzyjemną sytuację, która przydarzyła mi się na pokazie Bizuu. W prezencie dostałam ciastka o smaku pomidorowym z bazylią i miałam na nie bardzo ochotę. Po zakończeniu pokazu chodziłam z tymi ciastkami przez 45 minut. Wyglądałam głupio. Z ciastkami w dłoni w pięknej kreacji i torebce. Odłożyłam te ciastka na chwilę, żeby zrobić sobie zdjęcie no i ktoś bezczelnie sobie wziął te ciastka. A ja naprawdę miałam na nie ochotę.
- mówi Natalia.

Natalia robiła sobie zdjęcia i odłożyła swoje ciastka… w dekoracje. Może nikt jej tak na prawdę nie okradł, tylko obsługa wyrzuciła ciastka myśląc, że ktoś zostawił?

Natalia Siwiec pokazuje Mię w nowej fryzurze. Jaka ona jest słodka! (Instagram)

Cała historia skończyła się tym, że kolega Natalii załatwił jej kolejne opakowanie krakersów i Siwiec mogła sobie spróbować jak smakują. Nawiasem mówiąc jej mąż dostał taką samą paczkę z upominkami, więc mógłby się podzielić z żoną krakersami ;)Natalia Siwiec OKRADZIONA na pokazie Bizuu

Natalia Siwiec OKRADZIONA na pokazie Bizuu

Natalia Siwiec OKRADZIONA na pokazie Bizuu

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (39): sortuj