Natalia Siwiec - polska królowa Euro 2012

przejdź do komentarzy

Polacy nie wyszli z grupy? To nic, mamy ją!

natalia siwiec natalia siwiec/Facebook
Porażkę naszej drużyny może osłodzić kobieta. Natalia Siwiec została wybrana Miss Euro 2012 dzięki przypadkowemu zdjęciu, które zostało zrobione, gdy zasiadała na trybunach i dopingowała Polaków w czerwonej koszulce.

- To jest dość śmieszne. Zdjęcie [w czerwonej koszulce] zostało zrobione w trakcie meczu Polska-Rosja. Ja w ogóle nie zdawałam sobie sprawy, że nadano mi tytuł "Miss Euro". Dopiero gdy zadzwoniła do mnie moja siostra, powiedziała mi: "Natalia, wszędzie są twoje zdjęcia". I tak dowiedziałam się o całym zamieszaniu. W internecie wszyscy pisali, że na zdjęciu jestem ze swoim sponsorem, polskim Hugh Hefnerem. W mediach zawrzało wówczas, kim ja jestem i kto mi towarzyszy. No i wszyscy zaczęli pytać mnie również o czerwoną koszulkę - mówi w rozmowie z portalem Onet.pl

W pełnym śmiechu wywiadu ("śmiech" w nawiasie pojawia się dość często) modelka opowiada o tym, że byłaby w stanie uwieść nie tylko Cristiano Ronaldo, ale i samego Baracka Obamę. Wszystko jest z przymrużeniem oka, ale nie spodziewajmy się, że modelkę znaną w Polsce do tej pory głównie z reklamowania bielizny dziennikarze zapytają o poważne sprawy.

Zobacz więcej: Natalia Siwiec nago w CKM - zdjęcia


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!