Natalia Szroeder wyprzedzi Honoratę Skarbek?

przejdź do komentarzy

To jej czas - występuje w show, nagrywa płytę. Zamieszkała w Warszawie.

natalia szroeder natalia szroeder/© KAPiF
Młode pokolenie polskich piosenkarek walczy o fanów. 26-letnia Sylwia Grzeszczak, 24-letnia Ewelina Lisowska, 22-letnia Honorata Skarbek i najmłodsza z nich, Natalia Szroeder, która w kwietniu skończyła 20 lat.

O ile pozycja trzech pierwszych wokalistek jest już raczej ugruntowana, Natalia ciągle przebija się do głównego nurtu show-biznesu. Mamy wrażenie, że ten sezon jest dla niej przełomowy.

Piosenkarka zakończyła współpracę z Liberem. Choć zdarzy się jej jeszcze koncertować z mężem Grzeszczak, zapowiada, że stawia na solową karierę. Właśnie pracuje nad płytą.

Szroeder pojawia się też w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Między innymi z tego powodu przeprowadziła się na stałe do Warszawy.

- Na razie chłonę klimat, cały czas się wdrażam w to wszystko. Potrafię się poruszać metrem, więc to jest okej. Udział w tym przedsięwzięciu wymaga bycia na miejscu cały czas i nieustannej dostępności. Gdybym była na Kaszubach, to nie byłabym w stanie temu sprostać. Mamy dużo treningów, praktycznie każdego dnia dzieje się coś związanego z programem - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Ostatnio Natalia dostała jeszcze jeden bonus od losu - TVN zaproponował jej nagranie piosenki urodzinowej dla porannego magazynu. I tak piosenkarka zaśpiewała Samosiejkę.

I choć na razie jest jeszcze trochę z tyłu, może się okazać, że niedługo Natalia dorówna pod względem popularności (a może nawet przegoni) Honoratę Skarbek?

Słuchacie czasem Natalii? Jak się Wam podoba Samosiejka?


Natalia Szroeder wyprzedzi Honoratę Skarbek?

Natalia Szroeder wyprzedzi Honoratę Skarbek?

Natalia Szroeder wyprzedzi Honoratę Skarbek?

Natalia Szroeder wyprzedzi Honoratę Skarbek?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!