Natalie Portman uczy się paryskiego szyku

przejdź do komentarzy

Co zwróciło jej uwagę, odkąd zamieszkała w mieście miłości?

natalia portman natalia portman/© Fame/Flynet
Obowiązki zawodowe męża Natalie Portman (33 l.), Benjamina Millepieda (37 l.) ściągnęły gwiazdorską parę do Paryża. Rodzina aktorki zamieszkała w stolicy Francji, ponieważ jej partner otrzymał posadę szefa baletu Opery Paryskiej.

O takim życiu marzy na pewno niejedna blogerka modowa - wiele z nich ma wręcz obsesję na punkcie Paryża i stylu Francuzek (często pisze o nim na przykład Kasia Tusk). Portman podgląda paryżanki każdego dnia.

Aktorka mówi, że wejście w tak odmienny od amerykańskiego kontekst kulturowy jest bardzo interesującym doświadczeniem. Portman jest pod wrażeniem architektury, nie może się nadziwić obecności wielu księgarń, podziwia też styl mieszkańców miasta.

- Nawet dzieci wyglądają tu bardzo szykownie. Nie widziałam nikogo, kto pojawiłby się na ulicy w szortach - mówi gwiazda.


Dla przyzwyczajonej do amerykańskiego luzu i swobody w dziedzinie stylu francuski szyk faktycznie może się okazać zaskakujący.

Oprócz lekcji stylu Natalie bierze tez lekcje francuskiego. To kolejny plus życia w Paryżu, Aktorka chwali się, że z coraz większą łatwością przychodzi jej porozumiewać się z ludźmi. Ma też nadzieję, że pewnego dnia wykorzysta znajomość języka w zawodzie - aktorka marzy o zagraniu we francuskim filmie.
Natalie Portman uczy się paryskiego szyku

Natalie Portman uczy się paryskiego szyku

Natalie Portman uczy się paryskiego szyku

Natalie Portman uczy się paryskiego szyku

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!