Natasza nie zatańczy?

przejdź do komentarzy

"Jesienią nie planuję udziału w programach rozrywkowych innych stacji."

natasza urbańska natasza urbańska/ © KAPiF
Ci, którzy liczyli na występ Nataszy Urbańskiej w Tańcu z Gwiazdami, teraz się zawiodą. Na stronach Telewizji Polskiej możemy przeczytać jej entuzjastyczna wypowiedź na temat nowego programu:

- Bardzo się cieszę, że zaproponowano mi udział w tak spektakularnym przedsięwzięciu Jedynki. Jesienią nie planuję udziału w programach rozrywkowych innych stacji telewizyjnych, gdyż udział w nowym projekcie TVP1 jest dla mnie ogromnym wyzwaniem zawodowym i już teraz wymaga ode mnie dużego zaangażowania.

Jak wiadomo, twórcą programu jest Janusz Józefowicz.

Nie tylko Natasza cieszy się z tej propozycji, także sama telewizja.

- Nowy program, który pojawi się w jesiennej ramówce Jedynki jest naszym autorskim pomysłem. Cieszę się, że nową gwiazdą TVP1 będzie właśnie Natasza Urbańska. Jest utalentowaną, świetnie tańczącą i śpiewającą artystką. W naszym programie oprócz Nataszy Urbańskiej gościć będą także inne światowe gwiazdy - mówi Małgorzata Raczyńska, dyrektorka telewizyjnej jedynki.

To jednak nie znaczy, że nie zobaczymy tańczącej Nataszy. Show ma być bowiem muzyczno - taneczny i wystąpią w nim gwiazdy muzyki nie tylko z Polski.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!