Natasza Urbańska rusza na podbój Hollywood?!

przejdź do komentarzy

To nie żarty!

natasza urbańska natasza urbańska/KAPiF
Polki znane za granicą? Joanna Krupa? Weronika Rosati? Kasia Sowińska? Możliwe, że teraz głośno będzie także o Nataszy Urbańskiej. Nie, nie za sprawą Rolowania, ale musicalu Polita, gdzie artystka wciela się w rolę Poli Negri.

Jak zdradził w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Janusz Józefowicz, trwają właśnie rozmowy związane z przygotowaniem trasy po Niemczech. Januszowi marzy się też podbój Ameryki:

– Prowadzimy rozmowy już dosyć zaawansowane ze stroną niemiecką. Wszystko wskazuje na to, że jesienią odbędzie się tournée: Niemcy, Austria, Szwajcarią, czyli będziemy grali „Politę” po niemiecku. Natasza będzie grała po niemiecku, co jest mnie się wydaje na tyle interesujące, że Pola Negri zrobiła w Niemczech najwięcej filmów. Byłoby fantastycznie, gdyby po tych Niemczech udała się Ameryka, wtedy ta Pola Negri odbyłaby jeszcze raz taką podróż swojego życia, jaką odbyła prawie sto lat temu.

Musical jest bardzo widowiskowy (Natasza m.in. pływa statkiem, jeździ samochodem, lata nad sceną helikopterem i tańczy z Rudolfem Valentino) i odniósł spory sukces w Rosji - do tej pory sprzedano 16 tysięcy biletów.

Trzymacie kciuki za Nataszę?

Cały wywiad związany z musicalem Polita tutaj.

Natasza Urbańska rusza na podbój Hollywood?!

Natasza Urbańska rusza na podbój Hollywood?!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!