Nergal: Nie grałem laskom, żeby się do nich dobrać

przejdź do komentarzy

Przeczytajcie też, co różowego chłopak Dody kupił u tajskiego transwestyty.

nergal nergal/© KAPiF
Piszący te słowa jest właśnie świeżo po obejrzeniu kolejnego odcinka Big Dodera u Szymona Majewskiego, w którym Adam Darski, czyli Nergal, stał się obiektem egzorcyzmów. Jednak w życiu Adaś jest zupełnie nieszkodliwym człowiekiem.

W wywiadzie dla CKM opowiada między innymi o tym, że nigdy nie łapał dziewczyn na swą - powiedzmy - muzę:

- Nie używałem gitary w niecnych celach, słowo harcerza. Powiedzmy tak – z przywilejów związanych z karierą muzyka zacząłem korzystać dużo później (śmiech). Jako gówniarz nie grałem laskom „Autobiografii”, żeby się do nich dobrać. Już wtedy trenowałem tylko ostry metal, a to jakoś nie kręciło żadnej z koleżanek - wspomina Darski.

O swoim związku z Rabczewską mówi zaś tak:

- Zawsze lubiłem kontrasty. Gram death metal czarny jak dupa szatana, ale po pracy spotykać się mogę z kimkolwiek. Ludziom wydaje się, że jeśli ktoś jest z innego świata niż oni, będzie niekompatybilny. Jednak czasami życie mile zaskakuje pod tym względem. Przecież w pewnych konfiguracjach czerń świetnie komponuje się z różem.

Okazuje się zresztą, że Nergal wozi ze sobą walizkę w kolorze różowej landrynki. Jak powiedział, kupił ją kiedyś w Tajlandii u jakiegoś transwestyty. Jest zadowolony, bo w przeciwieństwie do czarnej, ta nigdy nie ginie mu na lotniskach.

Chcecie wiedzieć więcej? Wywiad z Nergalem przeczytacie tutaj.


Nergal i Doda

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!