Nick Cannon był w związku z Kim Kardashian

przejdź do komentarzy

Zerwał z nią bo kłamała w sprawie seks taśmy.

nick cannon nick cannon/Flynet
Nick Cannon, obecnie szczęśliwy mąż Mariah Carey i ojciec bliźniaków Monroe i Moroccana, w 2006 roku spotykał się z Kim Kardashian.

Związek szybko się zakończył - trwał zaledwie kilka miesięcy, a powodem rozstania była słynna seks taśma, która w 2007 roku ujrzała światło dzienne.

W programie Howard Stern Show Nick wyznał, że zerwał z Kim ponieważ skłamała w sprawie seks taśmy - twierdziła, że nie istnieje.

- Gdyby była ze mną szczera, wybaczyłbym jej, bo to było zanim zaczęliśmy się spotykać, a ona jest naprawdę wspaniałą dziewczyną. Ona jednak twierdziła, że żadnej seks taśmy nie było.

Cannon podejrzewa również, że Kardashianka miała coś wspólnego z ujawnieniem seks taśmy - w końcu to dzięki niej zyskała sławę i stała się znana już nie tylko jako ówczesna przyjaciółka Paris Hilton i córka słynnego prawnika, Roberta Kardashiana. Właśnie wtedy tak naprawdę zaczęło się jej barwne życie w świetle reflektorów.


Wracając do ich związku - zobaczcie fotki i oceńcie czy fajna była z nich para?Nick Cannon był w związku z Kim Kardashian

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!