Nick Vujicic po raz drugi zostanie ojcem (Facebook)

przejdź do komentarzy

Niepełnosprawny mówca motywacyjny pokazał piękne zdjęcia na swoim profilu.

nick vujicic nick vujicic/Facebook, screen filmu
Na pewno słyszeliście o Nicku Vujicicu - australijskim mówcy motywacyjnym, który swoją niepełnosprawność przekuł w atut. A może widzieliście film Cyrk motyli z Vujicicem w roli głównej? To piękna i motywująca historia, która każe ludziom popatrzeć na ich problemy z innej perspektywy.

Profil Nicka na Facebooku lubi grubo ponad 6 milionów użytkowników. Ostatnio "uczniowie" Vujicica (bo tak chyba można mówić o jego "fanach") mieli okazję zobaczyć piękne zdjęcia rodziny mężczyzny,

Pozbawiony rąk i nóg (urodził się z zespołem tetra-amelia) jako chłopak próbował popełnić samobójstwo. Nieakceptowany, wyśmiewany i prześladowany postanowił się utopić. Przeżył. A kiedy mama pokazała mu w gazecie artykuł o mężczyźnie, który mimo niepełnosprawności radzi sobie w życiu, Nick zrozumiał, że nie jest jedynym, który ma trudniej. Postanowił zawalczyć o siebie.

Wygrał wszystko - szczęśliwe życie u boku pięknej kobiety (w 2012 roku ożenił się z Japonką, Kanae Miyaharą), karierę i spokój wewnętrzny. W 2013 roku Nick został ojcem. Urodził mu się syn. Teraz razem z żoną czeka na kolejne dziecko - właśnie ono, jeszcze w łonie mamy, jest jednym z bohaterów sesji zdjęciowej, o której wspomnieliśmy.

Zobaczcie - ile można wygrać:)
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!