Nicole Neal chce pocieszyć Cristiano Ronaldo (FOTO)

przejdź do komentarzy

Po rozstaniu z Iriną Shayk do piłkarza ustawiła się kolejka chętnych do zajęcia się samotnym zawodnikiem.

cristiano ronaldo cristiano ronaldo/© Fame/Flynet
Po pięciu latach związku, który w dużej mierze miał charakter układu "na odległość", Irina Shayk (29 l.) i Cristiano Ronaldo (29 l.) rozstali się.

Końcowi związku towarzyszyły plotki o tym, jakoby modelka nie dogadywała się z mamą Cristiano, jednak rzecznik niedoszłej synowej zdementował te pogłoski.

Do wolnego serca Cristiano ustawia się tymczasem kolejka chętnych, by pocieszyć piłkarza. Nie przeszkadzają im doniesienia, że przystojniak spotyka się już z prezenterką Real Madrid TV, Lucią Villalon (26 l). Jedną z oferujących swój czas i uwagę jest modelka Nicole Neal (22 l.).

Dziewczyna rozpoczyna karierę, pojawiła się już w kilku sesjach w magazynach dla mężczyzn. Nie zaniedbała więc możliwości, jaką dają media społecznościowe i za ich pośrednictwem zaprosiła Cristiano, by zobaczył, jak można wypocząć i doładować się w jej towarzystwie.

Nicole mówi, że jest wielbicielką sportów - koszykówki i piłki nożnej w szczególności. Najbardziej jednak lubi tych, którzy się sportami zajmują. A Cristiano ma w jej sercu szczególne miejsce.

Myślicie, że jest bez szans, bo takich jak ona są setki? Uważajcie teraz: siostra piłkarza zdradziła dziennikarzom, że być może Ronaldo spotka się z panną Neal.

Pasowaliby do siebie?
Post użytkownika Nicole Neal.
Post użytkownika Nicole Neal.Post użytkownika Nicole Neal.
Post użytkownika Nicole Neal.Nicole Neal chce pocieszyć Cristiano Ronaldo (FOTO)

Nicole Neal chce pocieszyć Cristiano Ronaldo (FOTO)

Nicole Neal chce pocieszyć Cristiano Ronaldo (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!