Nicole Richie o córeczce, Paris Hilton i fundacji

przejdź do komentarzy

Czyli występ w programie Ellen DeGeneres.

nicole richie nicole richie/ © PR Photos
Nicole Richie pojawiła się w ostatnim programie Ellen DeGeneres. Oczywiście jednym z tematów była jej 9 miesięczna córeczka. Gwiazdka powiedziała, że zaczął się dla niej najcudowniejszych okres w jej życiu. Pomimo obaw, jak to wszystko będzie po narodzinach dziecka, Nicole przyznała, że jest łatwiej niż sądziła. Jej maleństwo śpi 12 godzin dziennie, więc rodzice nie mają problemu z wypoczynkiem. Jak na razie, Harlow Winter Kate Madden nie potrafi jeszcze chodzić, ale mówi już "mama" i "tata". Jak każda mama Nicole boi się o swoją córeczkę, dlatego usunęła wszystkie niebezpieczne rzeczy z domu. Stara się też nie denerwować przy małej, bo nie chce żeby złe emocje wpływały na Harlow.

Temat zszedł także na Paris Hilton, dawną bardzo dobrą przyjaciółkę Nicole. Zarówno Richie, jak i Ellen żartowały, że obie wysłały zgłoszenie do programu My BFF. Niestety ich kandydatura została odrzucone.

Razem ze swoim partnerem, Joelem Maddenem Nicole stara się zebrać środki na otworzenia kliniki na kółkach. Jej zadaniem będzie niesienie podstawowej pomocy lekarskiej i opieki dla najmłodszych.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!