Nie masz planów na weekend? Zobacz jakiś ciekawy film!

przejdź do komentarzy

Za darmo, przed swoim komputerem.

filmy filmy/Iplex
Jeśli zastanawiacie się, jak spędzić sobotni wieczór albo co robić w niedzielę, może skusicie się na naszą propozycję seansu w wygodnym fotelu, a nawet we własnym łóżku?

Wystarczy wejść na stronę iplex.pl, która za darmo udostępnia mnóstwo fajnych filmów. Możecie wybierać spośród komedii, filmów akcji, dokumentów, kryminałów, romansów... Jak widać każdy znajdzie coś dla siebie.

My przygotowaliśmy dla Was krótką "ściągę" z kilku wybranych pozycji. Najlepiej jednak będzie, jeśli sami dokładnie przejrzycie zawartość portalu. Nuda na pewno Wam nie zagrozi!


PolecamyTajny agent

Film z 1996 roku, w głównych rolach Bob Hoskins, Gérard Depardieu, Robin Williams, Christian Bale. Adaptacja powieści Conrada. Młoda kobieta wychodzi za mąż za właściciela księgarni w Londynie; wierzy, że znalazła cichą przystań życiową. Ale księgarnia jest miejscem spotkań anarchistów, przebywających na emigracji i marzących o przewrocie.

Belle Epoque

Szansa na spotkanie z Penelope Cruz. W 1994 roku film zdobył Oscara dla najlepszego filmu nieangojęzycznego. Zarys fabuły: Rok 1931. Młody hiszpański żołnierz Fernando dezerteruje z armii i chroni się na farmie Manolo, ojca czterech pięknych córek Rocii, Violetya, Clari i Luz. Kiedy córki odwiedzają ojca ulęgają urokowi młodego Fernando. On sam oczarowany jest każdą z nich. Problemy zaczynają się wtedy, gdy musi podjąć decyzję, którą z nich obdarzyć swoim uczuciem.

Lawendowe wzgórza

Ciepła i wzruszająca opowieść o dwóch starszych, mieszkających razem siostrach. Znajdują one na plaży nieprzytomnego młodego człowieka, zabierają go do domu i opiekują się nim. Gdy ten odzyskuje przytomność, okazuje się, że jest Polakiem. Mimo, że opiekując się nim spędzają wspólnie wiele czasu, trudno im nawiązać kontakt, bowiem chłopak mówi tylko w swoim ojczystym języku oraz po niemiecku a żadna z kobiet nie zna tych języków. Jednakże z upływem czasu cała trójka znajdzie drogę do porozumienia.

Droga do raju

Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. I choć stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu, wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości. Kiedy pojawia się Mirek (Przemysław Sadowski), syn lokalnego sędziego, zdaje jej się, że droga do raju w końcu stanęła przed nią otworem.

Kocha... nie kocha

Młoda malarka Angelique (Aydrey Tautou) zakochuje się w swoim sąsiedzie (Samuel Le Bihan). Niestety, jest on dużo starszy, ma żonę i jakby tego było mało, jego żona spodziewa się dziecka. Natomiast Angeluque nie razi nawet to. Jest przekonana, że Loic się rozwiedzie. Sprawy jednak nie układają się po jej myśli. Loic zaczyna nie przychodzić na randki, zaczynają się kolejne kłopoty... W pewnym momencie sytuacja odwraca się, i zaczynamy oglądać całe zdarzenie od początku - tym razem z punktu widzenia Loica.

Hawana miasto utracone

Film opowiada historię trzech braci, których życie zmieniło się wyniku przeprowadzonej przez Fidela Castro rewolucji na Kubie. Jeden z nich jest właścicielem hawańskiego klubu. Reżim Castro zmusi go do ucieczki do USA?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!