Nie mógł znieść widoku dziewczyn bez walentynek

przejdź do komentarzy

Hayden Godfrey zrobił coś NIESAMOWITEGO. Teraz piszą o nim na wszystkich portalach.

walentynki 2016 walentynki 2016/Facebook

Poznajcie Haydena Godfreya. Hayden ma 17 lat i uczy się w Sky View High School w Smithfield, w stanie Utah.

Kiedy był w średniej szkole, nie mógł przeżyć widoku dziewczyn, które w dniu św. Walentego nie dostawały żadnych walentynek. Jego mama, Erin, wspominała w rozmowie z ABC News: Chciał, żeby tego dnia każda dziewczyna poczuła się miło.

Przez ostatnie lata Hayden kupował mnóstwo kwiatów, które wręczał znajomym dziewczętom w Walentynki. W tym roku postanowił pójść na całość.

Przed świętem miłości Hayden kupił... 900 goździków, które wręczył wszystkim dziewczynom uczącym się w jego szkole. Teraz miał pewność, że w tym szczególnym dniu każda dziewczyna z jego szkoły wróci do domu z pięknym kwiatkiem.

Żeby zarobić na kwiaty, chłopak pracował w McDonald's, w meksykańskiej restauracji i w sklepie spożywczym. Zaoszczędził ponad 450 dolarów, które przeznaczył na kwiaty.

Do przygotowania kwiatów dla każdej dziewczyny ze szkoły Hayden potrzebował pomocy - wsparło go 20 przyjaciół. Przed Walentynkami 834 dziewczyny wyszły ze szkoły z kwiatami.

Tego się nie da z niczym porównać - widzieć, jak każda dziewczyna przechodzi korytarzem z kwiatkiem w dłoni - napisał Hayden na Facebooku.


Romantyczny chłopak zebrał mnóstwo "lajków", pojawiły się też... randkowe propozycje od zachwyconych dziewczyn. Nic z tego - Godfrey jest już zajęty. jego dziewczyna, Lilyan Sharp, powiedziała w rozmowie z ABC News, że jej chłopak jest wyjątkowy, bo dzięki niemu każda dziweczyna wychodziła tego dnia ze szkoły z szerokim uśmiechem na twarzy.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!