Nie myślała, że będzie to jej ostatnie zdjęcie z synkiem

przejdź do komentarzy

Byli tacy szczęśliwi...

destiny mantia destiny mantia/© Facebook
Destiny Mantia miała 15 lat, gdy poznała swojego przyszłego męża, Coreya. Była to była miłość od pierwszego wyjrzenia. Młodzi byli w sobie zakochani po uszy, dlatego nikogo nie zdziwiło, gdy trzy lata po rozpoczęciu ich znajomości, stanęli na ślubnym kobiercu.

23 września Desiny i Corey obchodziliby 7 rocznicę swojego związku, jednak ich szczęście znaczyła pewna bezmyślna kobieta.

Destiny opisała swoja tragedię na FacebookuJej dramatyczny list do kobiety, która spowodowała wypadek, jest teraz sensacją internetową. Historia Destiny zalała sieć w sposób viralowy.

Zaczęło się zwyczajnieDokładnie rok temu mój mąż wstał rano do pracy, a ja zostałam z moim synkiem Parkerem w domu. Cały dzień się bawiliśmy i miło spędzaliśmy czas. Po paru godzinach Corey w końcu wrócił do domu. Od razu zaczął wygłupiać się z naszym synkiem, podczas gdy ja zaczęłam szykować się do wyjścia.


A mieli pojechać do SPA...Mieliśmy zamiar pojechać do SPA. Należał nam się odpoczynek i bardzo zależało nam na tym, aby miło wspólnie spędzić czas. Nie mieliśmy pojęcia, że wszystko zmieni się w ciągu kilku minut… Już nie ma NAS. Nie snujemy planów na przyszłość. Wszystkie nasze marzenia legły w gruzach. Już nigdy się nie spełnią. Nie zdołamy kupić wyśnionego domu, nie odwiedzimy wspólnie po raz pierwszy z naszym synkiem fryzjera, nie będzie pierwszoklasistą, a nasza rodzina nigdy się nie powiększy. Wszystko, o czym wcześniej marzyliśmy, dobiegło końca.


Nie myślała, ze będzie to jej ostatnie zdjęcie z synkiem
fot. Destiny Mantia / Facebook

Pijana kobieta zniszczyła jej życieWsiedliśmy do auta w nadziei, że dotrzemy do SPA. Mój ukochany mąż prowadził, a nasz synek siedział tyłem do kierunku jazdy i oglądał „Klub przyjaciół Myszki Miki”. Wszystko wydawało się takie normalne… Nagle usłyszałam huk. Okazało się, że zostaliśmy uderzeni przez samochód, który prowadziła pijana kobieta.


Do tego wszystkiego jechała z nadmierną prędkością. Ten dzień zrujnował całe moje życie i ta data na zawsze zapisała się w moim sercu. Ta egoistyczna kobieta uznała, że jest na tyle ‚trzeźwa’, że będzie w stanie prowadzić samochód. Jej głupota zabrała mi mojego ukochanego synka, który miał 15 miesięcy. Jej idiotyczna decyzja sprawiła także, że ja wraz z mężem byłam przetransportowana helikopterem do szpitala. Niestety po 24 godzinach mój mąż przegrał walkę i odszedł z tego świata.
"Musiałam oglądać zwłoki mojego dziecka"Ta nieodpowiedzialna decyzja sprawiła, że nasza rodzina na zawsze się rozpadła, a personel medyczny był tak poruszony naszą historią, że potrzebował wsparcia. Jedna egoistyczna decyzja tej kobiety sprawiła, że teraz jestem wdową i matką aniołka, który jest w niebie. Mam zaledwie 21 lat, a odebrano mi wszystko to, co kochałam najbardziej na świecie. Musiałam oglądać zwłoki mojego dziecka.


Żadna młoda kobieta w moim wieku nigdy nie powinna czegoś takiego przeżywać, ani nawet sobie tego wyobrażać! Zniszczyłaś wszystkie moje marzenia. Zamiast tego jest teraz ogromny ból, o którego istnieniu nigdy nie wiedziałam. Tego koszmarnego dnia umarła także Destiny jako matka i żona. Musiałam zebrać w sobie siłę na to, aby funkcjonować. Wiele zawdzięczam moim najbliższym. Dużo dały mi także grupy wsparcia wdów, które znajdują się w podobnych sytuacjach. Wszystko mogłoby się inaczej potoczyć, gdyby ktoś zareagował na pijaną kobietę, która wsiadała do auta. Ktoś mógłby uratować czyjeś życie.


"Bierz odpowiedzialność za siebie i za innych"Nigdy nie pozwól na to, aby w Twoim otoczeniu ktoś wsiadał za kółko po spożyciu alkoholu! Bierz odpowiedzialność za siebie i za innych! Nie wolno godzić się na takie rzeczy! Nie dawaj przyzwolenia na to, aby ktoś był zagrożeniem na drodze. Nigdy nie prowadź po alkoholu! - apelowała na FB Destiny Mantia.


Apel 21-letniej kobiety został udostępniony w sieci ponad 60 tysięcy razy.

To jedna z wielu historii będących przestrogą dla innych. UDOSTĘPNIJ JĄ, jeśli również sprzeciwiasz się jeździe pod wpływem alkoholu.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!