Nie takiej roli spodziewacie się po Annie Musze

przejdź do komentarzy

Ambitnie?

anna mucha anna mucha/© KAPiF
Bądźmy szczerzy - poważny dorobek aktorski na koncie Anny Muchy przysłaniają jej role w komercyjnych komediach, serialach i kontrowersyjne wypowiedzi.

Zobacz: Nawet jeśli nie lubicie Anny Muchy, to tym razem chyba się z nią zgodzicie

Aktualnie gwiazda chce skupić się na pracy w teatrze. Niebawem zobaczymy ją w komedii obyczajowej Pikantni, a później w spektaklu Letni dzień.

Liczę na to, że dożyję do 1 listopada. A 1 listopada po prostu mam zamiar paść na twarz ze zmęczenia, ale po 1 listopada trochę zwolnię, żeby odpocząć. Gram razem z Barbarą Kurdej-Szatan, Mikołajem Roznerskim i Michałem Ziembickim, bardzo serdecznie zapraszam do Capitolu na spektakl - równolegle aktorka zagra w spektaklu Letni dzień, który opiera się na podstawie tekstu Sławomira Mrożka - Obcując z tym tekstem, jestem zaskoczona tym, że on jest ciągle aktualny, że już w tej chwili operuję pewnymi cytatami i rzeczywiście posługuję się nimi na co dzień w życiu, tylko że dzisiaj mówię Mrożkiem, a wcześniej mówiłam po prostu ot tak - mówi Anna w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


Letni Dzień to opowieść o Ud i Nieud, mężczyznach, którzy spotykają się w dniu, w którym oboje chcą popełnić samobójstwo. W tym momencie w ich życiu pojawia się Dama.

Zobacz: ANNA MUCHA ZNISZCZYŁA SUKIENKĘ OD PINKO (FOTO)

Może skusicie się i wybierzecie się do teatru?


Nie takiej roli spodziewacie się po Annie Musze

Nie takiej roli spodziewacie się po Annie Musze

Nie takiej roli spodziewacie się po Annie Musze

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!