Luxuria Astaroth wylądowała NA ODWYKU - kto jeszcze ma problem z uzależnieniem?

przejdź do komentarzy

Show-biznes... niszczy.

luxuria astaroth luxuria astaroth/Forum/Backgrid/Akpa/Flynet/PR Photos
22-letnia Luxuria Astaroth podzieliła się z fanami szokującą wiadomością - jestem uzależniona. Nikt nie spodziewał się, że piękność znana z teledysków Donatana będzie tak otwarcie mówić o swoim problemie.

Luxuria Astaroth do Gojdzia: Bardzo źle się czuję z tą nagonką na moje usta

Na Instagrama wstawiła zdjęcie dyplomu ukończenia cyklu terapii uzależnień:


- Co znaczy być osobą uzależnioną? Boję się: Stygmatyzacji, nadania etykiety, stracenia zaufania społecznego, wiarygodności, odrzucenia, utraty własnej godności i szacunku, poczucie bycia odrzuconym.

- zaczęła swój wpis.

Dodała również, że teraz czuje się silniejsza:


- Nie boję się, bo to już się stało... Podjęłam walkę z chorobą z która zmagałam się przez wiele lat wybierając swoje trzeźwe Ja.
Ten post piszę głownie dla siebie albowiem każda motywacja jest dobra, aby nie zapomnieć nawet przez chwilę, że będę całe życie walczyć z nieuleczalną chorobą jaką jest uzależnienie. Mam 22 lata.Luxuria Astaroth wyrzeźbiła ciało jak modelka fitness (FOTO)

Zobaczcie inne gwiazdy, które wylądowały na odwyku. Są wśród nich nazwiska, które niemal codziennie pojawiają się na okładkach światowych tabloidów.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 25-09-18, 20:14 cytuj
  gość, 25-09-18, 16:09 napisał(a):
  ogranicz kropki!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 25-09-18, 20:13 cytuj
  gość, 25-09-18, 16:09 napisał(a):


  Człowieku czytać się tego nie da! Po co po każdych dwóch słowach stawiasz kropkę???
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 25-09-18, 16:53 cytuj
  Aaa przestańcie, ona już w wieku 14 lat melanżowała że starszymi od siebie w Gdańsku,gdzie upijała się na umór i uprawiała sex, ja się pytam: gdzie byli rodzice?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 25-09-18, 16:09 cytuj
  Po chlaniu na umór. Zażywaniu narkotyków i. Czegoś. Tam jeszcze. Czas. Aby nazywać to choroba. Lepiej brzmi. Ludzie. Współczują. I taka. Lepiej się czuje. A ci naprawdę chorzy. Na raka itp. Jak się maja czuć w zestawieniu z. Patolstwem
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 25-09-18, 14:28 cytuj
  12:33 nie jesten w szoku skarbie. Mnie drazni tylko, ze wszyscy chca sie pod to podpiac, usprawiedliwic, uzywaja slow choroba zeby uniknac wziecia na przyslowiowa klate odpowiedzialnosci za swoje decyzje i zycie. Ojej wspolczujcie mi, narobilem glupot aleto nie moja wina, to choroba, ja taki nie jestem, jajestem dobry. A ja ci powiem nie. Nie powinno tak byc, ze choroba jest wyjasnieniem wszystkiego. Jest czyn musza byc konsekwencje. Jestes uzalezniony? Przykro mi, ale to konsekwencja twoich wyborow. Wrecz twojej glupoty. Licz sie z konsekwencjami. A co do tych mordercow choroba nie moze byc tlumaczeniem dla sadow. Dla rodzin ofiar na pewno nie jest.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 25-09-18, 12:33 cytuj
  Do postu niżej. Może będziesz w szoku ale TAK SĄ choroby psychiczne które bezpośrednio wpływają na zachowanie człowieka. I TAK zdarzają się mordercy, którzy nigdy by nimi nie byli będąc zdrowym człowiekiem.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 25-09-18, 11:25 cytuj
  Nazywanie uzaleznienia choroba to takie zdjecie negatywnej wymowy ze slowa pijak, cpun, uzalezniony chce sie lepiej poczuc. Nie jestem cpunem, pijakiem jestem chory. Sam to sobie zrobilem, sam dokonalem takiego a nie innego wyboru, wolalem impezowac , marnowac kase, ale nie patrzcie na mnie zle,jestem chory. To jak morderca zabilem, ale mam zaburzenia psychiczne jestem chory wiec mnie nie osadzajcie.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!