Nie uwierzycie, co jada Rosie Huntington-Witheley

przejdź do komentarzy

To wręcz niewiarygodne.

rosie huntington-witheley rosie huntington-witheley/Fame/Flynet
Mają blisko 1,8 metra wzrostu, często ważą poniżej 50 kilogramów, śmiało mieszczą się w rozmiar XS, są uśmiechnięte i zdrowe. Magia?

W mediach wielokrotnie toczono batalię na temat wyglądu modelek pokroju Anji Rubik. Nie brakuje dość szokujących rewelacji, jak na przykład informacja o tym, że aniołki Victoria's Secret przed pokazem i przy ostrych treningach przechodzą na dietę 500 kalorii.

Jej na początku kariery sugerowano, by jadła jeden kawałek sushi dziennie. Rosie Huntington-Witheley (28 l.), bo o niej mowa, na szczęście nie posłuchała rad. Dziś zdarza się jej jadać nie tylko zdrowe i dietetyczne produkty:

- Cały czas jestem w podróży, więc trudno mi o zrównoważoną i zdrową dietę. Zawsze kusi mnie serwis w hotelach, ale staram się jeść zdrowe i organiczne produkty. W domu gotuję, gdy tylko jest to możliwe. Chciałabym chodzić na lekcje tańca i czuć się jak Beyonce, ale ciągle zamawiam pudding albo kieliszek wina- mówiła kiedyś modelka.


Ostatnio blond piękność brała udział w sesji dla magazynu Harper's Bazaar. Podczas zdjęć zdradziła:

-Uwielbiam ser, chleb, makarony, frytki i bekon. Często jadam kolacje w restauracjach i pijam drinki. Preferuję pikantne potrawy.


Takie jedzenie i taka figura? Można pozazdrościć.

 


Nie uwierzycie, co jada Rosie Huntington-Witheley

Nie uwierzycie, co jada Rosie Huntington-Witheley

Nie uwierzycie, co jada Rosie Huntington-Witheley

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!