Nie uwierzycie, gdzie Rihanna zabrała DiCaprio

przejdź do komentarzy

Zrobiło się poważnie...

rihanna rihanna/Fame/Flynet
Oboje słyną z niestałości w uczuciach. On ma za sobą liczne związku z modelkami, w tym Bar Refaeli, czy Gisele Bundchen. Niedawno media pisały o orgii, jaką zorganizował. Zaprosił ponoć aż dwadzieścia dziewczyn. Ona wciąż szuka i do tej pory nie szło jej najlepiej. O tym, jak Chris Brown ją pobił trąbiła cała kolorowa prasa. Niespodziewanie ich drogi się zeszły. Jakież było zdziwienie, kiedy okazało się, że Rihanna (26 l.) i Leonardo Dicaprio (40 l.) zostali przyłapani na gorących pocałunkach. Okazuje się, że sprawa robi się poważna.

Parę co rusz widuje się w hotelach, a plotki głoszą, że uczucie tliło się już dłuższy czas. Podobno widywali się już wtedy, gdy tkwili w poprzednich związkach. Teraz postanowili postawić kolejny krok:

- Leonardo był już na Barbadosie i poznał całą rodzinkę Rihanny. Chyba zrobił na nich dobre wrażenie, bo wszyscy kibicują temu związkowi- zdradził informator.


Kto wie, może w 2015 roku szykuje się medialny ślub? Nie tak dawno szeptano w kuluarach, że Riri bardzo chciałaby już zostać mamą...

 


Nie uwierzycie, gdzie Rihanna zabrała DiCaprio

Nie uwierzycie, gdzie Rihanna zabrała DiCaprio

Nie uwierzycie, gdzie Rihanna zabrała DiCaprio

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!