Nie uwierzysz, co robi to dziecko! (FOTO)

przejdź do komentarzy

Fotka zrobiła furorę na serwisie Reddit. I stała się memem.

bobix bobix/Internet memy
Zdjęcie bobasa w samej pieluszce wciśniętego w plastikową, przezroczystą tubę, podbija internet.

Zaczęło się od tego, że jeden z użytkowników Reddit wrzucił fotkę na portal. Internauta nie wiedział, co przedstawia obraz. Zastanawiał się, co się dzieje z dzieckiem upchniętym w wąską tubę.

Szybko znaleźli się świadomi internauci, którzy wyjaśnili, że maluch jest umieszczony w urządzeniu, które unieruchamia małe dzieci podczas robienia zdjęcia RTG.

Niedługo potem pod fotką zaroiło się od komentarzy. Wśród nich był jeden, którego autorka opisywała doświadczenie własnego dziecka w takim urządzeniu. Napisała, że choć córeczka nie chciała nigdy poddawać się medycznym zabiegom, akurat ten nie wywołał u niej żadnych złych reakcji. Mała unieruchomiona u góry przebierała nogami jak szalona i nie płakała. Może myślała, że to zabawa?

Ktoś inny dodał, że wykorzysta to zdjęcie, gdy będzie tłumaczył starszemu dziecku, jak rodzą się maluchy.

Urządzenie, które zostało już uwiecznione na memach, w Polsce funkcjonuje pod nazwą Bobix.

BOBIX to przyrząd do stabilizacji niemowląt w czasie badań rentgenowskich. BOBIXy wykonane są z przezroczystej profilowanej tuby z tworzywa sztucznego. Wyposażone są w paski zabezpieczające i uchwyt do zawieszenia - czytamy na stronie producenta akcesoriów do wykonywania zdjęć RTG.


Internet uczy;)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!