Nie uwierzysz, jak często Gwen Stefani farbuje odrosty

przejdź do komentarzy

Jej stylista zdradził kilka sekretów pielęgnacji pięknych włosów gwiazdy.

gwen stefani gwen stefani/© Fame/Flynet
Wyobrażacie sobie Gwen Stefani (46 l.) w innych niż blond włosach? Czerwona szminka i piękna blond fryzura to znaki charakterystyczne gwiazdy. Od 20 lat Gwen jest wierna swemu wizerunkowi, który nie dość, że się nie nudzi, to jeszcze wciąż zachwyca.

Zobacz: Jak rozjaśnić włosy domowymi sposobami?

I zadziwia - zwłaszcza kobiety, które znają ból częstego farbowania włosów albo ich rozjaśniania. Traktowanie czupryny farbami kończy się często zniszczeniem włosów, ich osłabieniem. Tymczasem Gwen od wielu lat ma wciąż piękne, zdrowe, lśniące i gęste włosy.

Jak ona to robi?

Zapytajcie lepiej: "Jak ON to robi". Od wielu lat Stefani jest wierna jednemu styliście. To Danilo z grupy Pantene. Stylista poświęcił wiele czasu, by stworzyć przepis na zdrowe blond włosy bez odrostów. Jesteście ciekawi, jak osiągnął taki efekt?

Po pierwsze Danilo od 2004 roku nie używa rozjaśniaczy do włosów. Stylista sam opracował formułę kosmetyku do rozjaśniania, który nie niszczy włosów.

Czytaj też: Dlaczego Gwen Stefani zawsze nosi czerwoną szminkę?

To niezbędne zważywszy na fakt, że Gwen rozjaśnia odrosty co 7 dni. W każdy poniedziałek gwiazda oddaje się w ręce swego fryzjera. Ten rozjaśniając końcówki jednocześnie pielęgnuje i odżywia pozostałą część włosów. Odżywkę na włosach Gwen Danilo zostawia na 45 minut. Po tym czasie włosy są czesane i układane.

Odżywki to zresztą "bzik" Danilo. Fryzjer podkreśla, że za każdym razem, gdy czesze Gwen, nakłada na jej włosy dużo odżywki.

- Każdego dnia jej włosy są na kilka sposobów głęboko odżywiane - mówi fryzjer Stefani.


Podziwiamy - zarówno włosy, jak i poświęcenie Gwen. Ileż czasu gwiazda poświęca swej czuprynie!Nie uwierzysz, jak często Gwen Stefani farbuje odrosty

Nie uwierzysz, jak często Gwen Stefani farbuje odrosty

Nie uwierzysz, jak często Gwen Stefani farbuje odrosty

Nie uwierzysz, jak często Gwen Stefani farbuje odrosty

Nie uwierzysz, jak często Gwen Stefani farbuje odrosty

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!