Nie uwierzysz, jak Trump chce zabijać terrorystów

przejdź do komentarzy

Czy to nie przesada?

donald trump donald trump/FameFlynet
Kandydat na prezydenta USA Donald Trump (69 l.), na swoim wiecu wyborczym w stanie Południowa Karolina, wydał bardzo kontrowersyjne oświadczenie przeciwko islamskim fundamentalistom. Powiedział, że terrorystów należy zabijać kulami... ze świńską krwią.

Zobacz więcej: Donald Trump do papieża: "Pożałujesz!"

Na poparcie swoich słów wykorzystał tak zwaną miejska legendę, mówiącą o Generale Pershingu. Na początku XX wieku miał on złapać 50 najgroźniejszych terrorystów i zabić 49 z nich kulami zbroczonymi świńską krwią.

Następnie nakazał, aby przestępców zakopać ze szczątkami świń, a ostatniego żywego terrorystę puścić wolno, aby rozgłosił o tym swoim ludziom. Podobno później nie było problemu z terroryzmem przez najbliższe 25 lat.

Ojciec Ivanki Trump (34 l.) wykorzystał tę historię w odniesieniu do tak zwanego Państwa Islamskiego oraz islamskich terrorystów, z którymi według niego, nie wolno negocjować.

Według kandydata na prezydenta USA, należy z nimi walczyć jeszcze groźniejszą bronią, wykorzystując w tym celu wersety Koranu. Najgorszym bowiem koszmarem terrorysty, to nie trafić do raju Allacha, co Trump sprytnie chce wykorzystać.

Czy jednak taki sposób kandydata na prezydenta byłby skutecznym wobec fanatyków religijnych? Czy kandydat republikanów ma szansę na wygraną w najbliższych wyborach? Jak według Was zmieniłby się świat, gdyby nagle stał się prezydentem?
Nie uwierzysz, jak Trump chce zabijać terrorystów

Nie uwierzysz, jak Trump chce zabijać terrorystów

Nie uwierzysz, jak Trump chce zabijać terrorystów

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!